Strażnik

1 minuta czytania

Dyrektor Operacyjny, Wywiad Imperialny

Ojczyzna: Dromund Kaas

Nadzorowane projekty (domniemane): Operacja "Morning Crest", Operacja "Starbender"

Prawdziwe nazwisko: Tajne

strażnik

Człowiek o kryptonimie "Strażnik" jest najlepszym szpiegiem w Imperium. Jego zadaniem jest nadzorowanie operacji dywizji Wywiadu Imperialnego, aprobowanie każdej infiltracji na terytorium wroga oraz każdej egzekucji wroga stanu. Strażnik odpowiedzialny jest za działania swoich agentów i jeśli zawiedzie Ministra Wywiadu lub Sithów z Mrocznej Rady, szybko zostanie zastąpiony.

Obecny Strażnik jest na swoim stanowisku od niecałej dekady, równoważąc doskonałe umiejętności w szpiegostwie z polityką i imperialną biurokracją. Podtrzymuje swoją władzę dzięki temu, że wie kiedy słuchać rozkazów i kiedy przejąć inicjatywę oraz dzięki bezwzględnemu plewieniu swoich agentów – obiecujący są traktowani surowo, lecz sprawiedliwie, podczas gdy ci niespełniający wymagań są eliminowani.

Niewiele wiadomo o przeszłości Strażnika przed wstąpieniem do wywiadu, chociaż kontrwywiad Republiki uważa, że kiedyś pracował w Imperialnej Marynarce Wojennej. Jeśli wierzył w jakikolwiek wojskowy idealizm, to teraz bardziej oddany jest pragmatyzmowi niż honorowi, a pod płaszczykiem spokojnego administratora czai się jeden z najbardziej niebezpiecznych ludzi Imperium.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...