Gundark

1 minuta czytania

One słyszą, jak nadchodzisz.

Star Wars: The Old Republic

Mimo że są znacznie mniejsze niż przeciętny Rankor, uważa się, że są tak samo niebezpieczne. Podczas gdy Rankory dominują nad innymi gatunkami poprzez olbrzymie rozmiary i siłę, Gundarki znane są ze swej siły i brutalności. Nie chcę przez to powiedzieć, że są słabe. Ogólnie rzecz biorąc, są około dwadzieścia razy silniejsze niż przeciętny człowiek, ale to zręczność i dzikość połączone z siłą sprawiają, że są tak zabójcze.

Przez stulecia Gundarki znajdowały się na liście najbardziej ambitnych celów dla łowców. Częściowo spowodowane jest to ich instynktownymi wzorami zachowań społecznych. Chociaż samotny osobnik jest straszną bestią, to rzeczą, która sprawia, że są o wiele trudniejsze do zabicia, jest osiedlanie się razem w prymitywnych społecznościach. Nawet kiedy opuszczą siedlisko, praktycznie zawsze podróżują w stadach.

Star Wars: The Old Republic Star Wars: The Old Republic

Ostatnią wiadomą rzeczą na temat Gundarków jest to, że należy uważać na ich niezwykle wyostrzony zmysł słuchu. Mimo że ich uszy są często obiektem żartów, umiejętność wykrywania nadchodzących wrogów powinno brać się śmiertelnie poważnie. Wielu Łowców Nagród przekonało się o wiele za późno, że jedyną bezpieczną drogą zabicia Gundarka jest duża odległość.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...