Kaliyo Djannis

1 minuta czytania

Anarchistka, wyrzutek, zbir do wynajęcia

Ojczyzna: Rattatak (prawdopodobnie)

Znani współpracownicy: Anspi'shel, Nohn Veyaiko, The Wheezer

Wzrost: 1,5 m

Star Wars: The Old Republic

Raport kryminalny CorSec dotyczący Kaliyo Djannis zawiera holoobraz, pokazujący jednego z najlepszych gangsterów z Kantoru, czule obejmującego drobną kobietę z Rattataku. W jednej dłoni kobieta tryumfująco unosi karabin, a w drugiej przykłada kieliszek wina do ust swego partnera. Obraz jest podpisany jako „Kaliyo Djannis i Vanus Cruor — Pierwsze Spotkanie".

Z powodu sprzecznych relacji, prywatne informacje na temat Kaliyo są co najwyżej mętne. Przez co najmniej dekadę pracowała jako niezależny ochroniarz i zabójca dla ponad pół tuzina kryminalnych syndykatów, odsiedziała karę w więzieniu i utrzymywała bliskie kontakty z groźną, anarchistyczną komórką. Nikt nie wie, czy faktycznie jest zainteresowana polityką, czy też robi to dla dreszczyku emocji.

Gdy siła ognia zawodzi Kaliyo, ucieka się do swojego zabójczego uroku, który świetnie działa w półświatku przestępczym. Porzuceni partnerzy określają ją jako manipulantkę, podczas gdy inni współpracownicy darzą ją uczuciem nawet po jej odejściu. Mimo wszystko, każdy, czy to pracujący z nią, czy przeciw niej, powinien być niezwykle ostrożny – nikt nie odchodzi od Rattataki bez szwanku.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...