Towarzysze

2 minuty czytania

Każdy bohater uniwersum Star Wars potrzebuje towarzysza. Han miał Chewiego, Luke R2-D2, nawet Jabbie towarzyszyła trajkocząca jaszczurza małpa Salacious B. Crumb. Postacie te uzupełniają zalety lub słabości gracza i zapewniają towarzystwo na epicką wyprawę, w którą nieuchronnie wyruszysz. Waleczni, przyjaźni, zalotni czy po prostu zabawni, zawsze mają swój wkład w twojej przygodzie.

Star Wars: The Old Republic

W Star Wars: The Old Republic wielu różnych Towarzyszy poprze twoją sprawę. Niektórzy dołączą z czystej chęci przeżycia przygody, kolejni z chciwości, a motywacja jeszcze innych pozostanie nieznana na początkowym etapie wędrówki. Postacie te mogą być inteligentnymi droidami lub dziwnymi kosmitami, czcigodnymi księżniczkami albo szelmowskimi piratami, a każda klasa posiada całkowicie unikalny zestaw Towarzyszy.

Podczas podróży przez galaktykę, kompani będą komentować, plotkować i odpowiadać na twoje pytania, a wszystko to z ich własnej perspektywy. Mogą przybrać rolę twojego sumienia i próbować wpłynąć na podejmowane przez ciebie decyzje. W zamian ty możesz wpływać na nich i zmieniać sposób ich rozwoju podczas rozgrywki. W zależności od twoich wyborów, niektórzy staną się bliskimi przyjaciółmi, inni kochankami, a część może nawet wrogami!

Pierwszego Towarzysza poznasz już na samym początku przygody. Jednak gdy staniesz się bardziej doświadczony, więcej osób będzie rywalizować o twoje względy. Podczas podróży, podczas której będziesz mógł ich lepiej poznać, nie tylko staną się potężniejsi, ale również udostępnią wiele unikalnych zadań i nagród. Ponadto możesz ich wzmocnić, ubierając w przeróżny sprzęt.

Star Wars: The Old Republic

Jak twoja drużyna rozwija się, dostępne stają się nowe opcje, strategie i taktyki. Gdy wyruszysz do "Grobowca" na Belsavis, kogo weźmiesz ze sobą, aby pilnował twoich pleców i pomagał reszcie grupy? Zabierzesz twardego jak skała żołnierza, który ściągnie uwagę wroga na siebie, utalentowanego medyka polowego, potrafiącego utrzymać wszystkich przy życiu czy zawsze wiernego droida astromechanicznego, którego techniczne zdolności mogą być jedyną nadzieją na ukończenie misji? To tylko niektóre z wyborów, które będziesz musiał podjąć, gdy ty i twoi Towarzysze wyruszycie na podróż przez galaktykę w Star Wars: The Old Republic.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...