Jewl'a Nightbringer

2 minuty czytania

Dostarczyć martwą lub ledwie żywą

Ojczyzna: Coruscant

Akta urzędowe: Poszukiwana w siedmiu systemach, trzydzieści dwa pozwy o użycie siły, licencja do działań w przestrzeni Republiki: cofnięta

Obecne położenie: Nieznane

jewl'a nightbringer

Mało jest łowców nagród, którzy nie dają spać najgorszym szumowinom galaktyki. Jewl’a Nighbringer jest jedynym łowcą, co do której można przyznać, że wzbudza powszechny strach. Zawsze surowo się mszcząc, Jewl’a sprawia, że kogokolwiek poszukuje, ma dużo czasu, aby żałować, że przyciągnął jej uwagę.

Jewl’a nie miała łatwego życia na dolnych poziomach Coruscant. Urodziła się w czasie regularnych zamieszek o jedzenie oraz grabieży, w okresie biedy i desperacji podczas blokady Drogi Hydiańskiej utworzonej przez Mandalorian. Dziewczyna została osierocona w wieku kilkunastu lat i teoretycznie powinna być łatwą zdobyczą dla rozrastających się w głębi miasta grup kryminalnych, lecz udowodniła, że jest urodzoną wojowniczką. Nie została zastraszona przez łupieżców, a zamiast tego sama stała się takowym, zarządzając gangami oraz niewolnikami z bezwzględnością, jakiej nikt się nie spodziewał.

Jewl’a spędziła lata skradając się w mrokach Coruscant, mszcząc się na każdym, kto się jej sprzeciwił, ostatecznie napełniając kieszenie taką ilością kredytów, które pozwoliłyby jej na łowy poza ulicami jej ojczyzny i cementując swą przerażającą reputację w całej galaktyce. Ostatecznie to Mandalorianie rozpowszechnili jej rosnącą niesławę. Jewl’a otrzymała pieniądze na Wielkie Polowanie od przywódcy kryminalistów Kantoru, którego miała na krótki czas na swojej liście celów. Jej triumf był wyjątkowy głównie ze względu na okrucieństwo z jakim zabijała – nie pozostawiała przy życiu żadnych zakładników. Podczas ceremonii ogłaszającej jej zwycięstwo, Jewl’a nie próbowała chować pogardy, którą żywiła do Mandalorian. Pokazała im swoją przewagę zwyciężając podczas setek honorowych pojedynków. Historia rozniosła się szybko, niczym podpalona zapałka i wzmocniła szacunek Mandalorian do nowego czempiona, a także zwiększyła strach do niej.

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...