Nem'ro Hutt

1 minuta czytania

Przestępczy król Jiguuny

Ojczyzna: Hutta

Interesy: Wydobywanie gazu Shvasha, handlowanie przyprawą, przemyt broni

Znani wrogowie: Fa'athra Hutt, "Huttsbane", Czarne Słońce

nem'ro

Gdy Hutt osiągnie szczyt kariery, jego prawem i przywilejem jest doprowadzenie umysłu i ciała do atrofii, czyli odwrócenia się od zwykłych spraw na rzecz dogadzania sobie przyjemnościami. Dokładnie taką ścieżką podążył Nem'ro.

Dziesiątki lat temu Nem'ro był przebiegłym i ambitnym przywódcą gangów Jiguuny, jednego z czołowych miast przemysłowych Hutty. Przejmował budynek za budynkiem, fabrykę za fabryką poprzez brutalność, szantaż i zwykłe powodzenie w interesach. Płacił swoim ludziom szczodrze, a poprzedniego władcę Jiguuny obalił w krwawym przewrocie. Nigdy nie pozbył się konkurencyjnych gangów. Po prostu zastraszył je i zażądał udziału w zyskach.

Obecnie, urządzony i pewny siebie Nem'ro, może pozwolić swoim asystentom na kontynuowanie przedstawienia, podczas gdy on sam koncentruje się na tym, co sprawia, że warto żyć: jedzeniu, walkach na arenie i hulankach z rówieśnikami, obdarzającymi go szacunkiem. Jedynie pojawienie się Fa'athry, dorobkiewicza Hutty i niedoszłego rywala, może spowodować, że skoncentruje się z powrotem na biznesie. Miejscowi boją się, że Nem'ro uzna Fa'athrę za zagrożenie, a wtedy wojny gangów zaiste staną się krwawe...

Źródło: swtor.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...