Opis głównych bohaterów

3 minuty czytania

Ioan

ioan

Ioan to młody farmer, któremu nie odpowiadało życie na gospodarstwie. Pewnego dnia wyruszył więc w świat, żeby zostać podróżnikiem. Jego marzeniem było wstąpić do potężnej gildii. W tydzień po opuszczeniu rodzinnego domu chłopak spotyka na swej drodze dwójkę podróżników, którym pomaga w walce z olbrzymim canyxem. Tymi podróżnikami okazują się być Caine i Shara. Caine, wyczuwając drzemiące w chłopaku moce, proponuje mu wstąpienie do gildii Wichrołapów, spełniając tym samym największe marzenie Ioana. Ioan na początku swojej podróży jest nieco roztrzepany, ale z czasem nauczy się odpowiedzialności. Posiada ogromne moce, których dotąd nie udało mu się opanować. Wraz z upływem czasu stanie się nie tylko dobrym przywódcą, ale i doskonałym wojownikiem.

Wiek: 22 lata

Styl walki: Koncentracja (niebieski). Ioan będzie najskuteczniejszy, jeśli w czasie walki będzie mógł maksymalnie się skoncentrować nad swoimi tajemniczymi mocami. Pomimo braku doświadczenia, prowadzona przez niego drużyna będzie skuteczniejsza w walce z przeciwnikami stosującymi styl dyscypliny (zielony).

Wybrana broń: Kostur, który Ioan sam zaprojektował i stworzył. Taki kostur jest znakiem rozpoznawczym nowicjuszy, którzy opuszczają dom i wstępują do gildii. Ioan zaczarował swoją broń tajemną energią, która zwiększa jej siłę.

Statystyki początkowe:

PŻ: 250

POS: 4.5

Mrl: 175

Ioan zaczyna grę ze zdolnością Błysk oraz premią Przywódca koncentracji.

Shara

shara

Shara to wyjątkowo piękna kobieta. Choć jest porywcza i śmiała, jest jednym z najbardziej zaufanych członków gildii Wichrołapów. Najlepiej radzi sobie w walce w krótkim dystansie. Jej agresywny styl walki zniechęci niejednego przeciwnika. Shara została wychowana przez Caina po tym, jak opuściła swoją rodzinę wiele lat temu. Początkowo podchodzi do Ioana z pewnym dystansem, jednak z biegiem czasu oboje zostają przyjaciółmi, ramię w ramię wspierającymi się w walce.

Wiek: 20 lat

Styl walki: Chaos (czerwony). Jeśli walka jest wystarczająco chaotyczna, Shara przetoczy się przez szeregi przeciwników zadając im potworne obrażenia. Doskonale sprawdza się jako dowódca drużyny w walce z przeciwnikami stosującymi styl koncentracji (niebieski).

Wybrana broń: Para sztyletów Sai. Shara walczy krótką bronią, wygodniejszą i szybszą. Umiejętnie posługuje się jednocześnie dwoma sztyletami, potrafi też nimi rzucać ze śmiertelną skutecznością. Para sztyletów Sai była prezentem od Caina z okazji inicjacji w gildii.

Statystyki początkowe:

PŻ: 180

POS: 6.5

Mrl: 125

Shara zaczyna grę ze zdolnością Taniec ostrzy oraz premią Przywódca chaosu.

Caine

caine

Caine jest doświadczonym liderem gildii Wichrołapów. Jest doświadczonym wojownikiem, niezwykle solidnym i twardym jak skała. Może wydawać się trochę marudny na początku, ale to jego sposób okazywania sympatii. Sharę wychowywał jak własną córkę, mimo że dziewczyna nie podziela jego konserwatywnych poglądów na religię. Nieco szorstki i szybko tracący cierpliwość, po przyjęciu do gildii Ioana obiera sobie za cel wyszkolenie chłopaka na prawdziwego wojownika. Caine trzyma w sekrecie mroczną historię.

Wiek: 56 lat

Styl walki: Dyscyplina (zielony). Caine jest mistrzem taktyki, dlatego w czasie walki skupia się na porządku i dyscyplinie, żeby osiągnąć maksimum swoich umiejętności. Jego skuteczność wzrasta, gdy dowodzi drużyną w walce z przeciwnikiem stosującym styl chaosu (czerwony).

Wybrana broń: Miecz dwuręczny. Jest to ulubiona broń Caina, ze względu na swój rozmiar i wagę. Tylko kilka osób może przeciwstawić się jej mocy. Caine nie zdradzi pochodzenia swojej unikalnej broni, ale posiada ją od zawsze, o czym wiedzą wszyscy w gildii.

Statystyki początkowe:

PŻ: 300

POS: 4.0

Mrl: 175

Caine zaczyna grę ze zdolnością specjalną Okrzyk bitewny oraz premią Przywódca dyscypliny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...