Windchaser

Pragnę uroczyście ogłosić, że dzisiejszego wieczora wyraźnie powiększone zostały zasoby naszego portalu, bowiem widoku światła dziennego doczekała się podstrona poświęcona niedawno debiutującej na polskim rynku grze "Windchaser". Trójka członków załogi Game Exe, Ammon, Valandil Falassion oraz Tamc., podróżowała ostatnie dnie i noce powietrznym statkiem, by przygotować specjalnie dla Was cały wachlarz ciekawych artykułów. Wspaniały jej wygląd zawdzięczamy naszemu tajemniczemu grafikowi.

Na podstronie o grze "Windchaser" znajdziecie wszelkie opisy głównych bohaterów, świata i przeciwników, interesujące poradniki, które pozwolą Wam postawić pierwsze kroki podczas rozgrywki, dokładnie opisane style walki czy szczegółowo scharakteryzowane pokłady Wichrołapa. Serdecznie zachęcam do czytania!

Windchaser

Recenzja gry pt. "Windchaser" wylądowała na GE

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mam niesamowitą przyjemność poinformować, że dzisiejszego wieczora kolejny artykuł pojawił się na portalu Game Exe. Jest to nic innego, jak recenzja gry "Windchaser", którą, dzięki uprzejmości firmy Techland, mógł napisać dla Was nasz redaktor, Tamc.. Jeśli zastanawiacie się, czy "Windchaser" to gra, której warto poświęcić trochę czasu, nie zwlekajcie dłużej i bierzcie się za czytanie. Serdecznie zachęcam!

okładka, windchaser

Głównym bohaterem Windchasera jest Ioan, młody chłopak, w którym rodzice widzieli urodzonego rolnika. Niestety, młodzik nie podzielał ich poglądów, więc spragniony podróży, walki i przygód wyruszył w świat. W tym właśnie momencie dołączamy do zabawy, by po chwili grania natknąć się na dwie postacie – mędrca Caine'a oraz towarzyszącą mu Sharę, którzy po kilku wspólnych walkach dostrzegają wrodzony talent Ioana i proponują mu dołączenie do gildii, spełniając tym samym jego marzenie.

Windchaser

Windchaser – znamy datę premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Techland już wkrótce wyda na Polskim rynku nową grę z gatunku RPG, wzbogaconą o elementy strategiczne. Mowa o Windchaser, który ukaże się w Polsce już niedługo – 7 maja. Gra będzie w pełni zlokalizowana, czyli zarówno wszelkie teksty, jak i wypowiadane kwestie będą w języku polskim.

Windchaser – logo

Opis dystrybutora

"Kraina Ensai była świadkiem przerażającej wojny, w trakcie której broń o niezwykle potężnej mocy zniszczyła istniejące, zaawansowane technologicznie państwa. Z upływem czasu cywilizacja jednak powoli odrodziła się, społeczeństwa nauczyły się korzystać z tajemniczych, przedwojennych artefaktów, tworząc zupełnie nowe wynalazki. Do rozkwitu miast i handlu przyczyniły się szczególnie latające statki – i nad takim powietrznym okrętem obejmujemy kontrolę w Windchaser. Czasy są ponownie niespokojne, po niebie grasują pirackie statki, a na ziemi dochodzi do starć na tle religijnym oraz walk między kupieckimi gildiami. Do tego starożytne machiny wojenne wyrywają się spod kontroli i ponownie zagrażają istnieniu ludzkości. To czas, byś z grupą najemników wyruszył z krucjatą, która ocali mieszkańców Ensai."

  • 1 strona
Wczytywanie...