wampir_maskarada
Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Solucja Maski Zdrajcy

Dodał: , · Komentarzy: 102

Początek tygodnia to wspaniały termin na kolejną dużą aktualizację! Tym razem mamy dla was solucję dodatku do Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy autorstwa Lionela. Zaciąłeś się w jakimś miejscu i nie wiesz co robić dalej? Nie zwlekaj, tylko sięgnij do tekstu. Gorąco zachęcamy do czytania!

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Dzisiejszego dnia na półki sklepowe w całej Polsce, trafił długo oczekiwany dodatek do jednej z najlepszych gier cRPG ubiegłego roku – Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy.

Rozszerzenie nie jest samodzielne, czyli do zainstalowania wymaga podstawowej wersji gry Neverwinter Nights 2. Produkcja trafiła do sklepów w profesjonalnej polskiej wersji językowej i w cenie 59,90 zł.

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

NWN2: Mask of the Betrayer – Download

Dodał: , · Komentarzy: 0

Atari udostępniło możliwość zassania Neverwinter Nights™ 2: Mask of the Betrayer z strony Atari.

Dodatek Mask of the Betrayer przedstawia:

  • Od 20 do 30 godzin wspaniałych przygód, z porywającą akcją oraz bogatymi historiami różnych osób.
  • Awanse do poziomu "epickiego" (powyżej 20) oraz wybór z ponad 100 nowych zaklęć oraz dodatków.
  • Nowy zestaw narzędzi do tworzenia swoich własnych przygód – uproszczony tak, że kreacja tychże przygód nigdy nie była prostsza!
  • Załączone nowe potwory, bronie, rzeczy, klasy, rasy oraz otoczenie.

Dlaczego czekasz? Zacznij grać już dzisiaj! :)

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

NWN 2: Maska Zdrajcy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM adresem znajduje się kilka filmików do pobrania z najnowszego i jak na razie jedynego dodatku do NWN2. Poza oficjalnym trailerem można również zobaczyć zaprezentowane nowe rasy i klasy jak i epickie wyczyny. Filmiki do pobrania i do streamowania dostępne w rozszerzeniach WMP i Quicktime'a.

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Maska zdrajcy ozłocona

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dodatek do jednego z najlepszych rpgów bazujących na zasadach DnD – Neverwinter Nights 2 – można powiedzieć, że został ukończony 'ostatecznie'. Maska Zdrajcy właśnie trafiła do tłoczni. Dla nas, graczy oznacza to, że już na dniach pudełka z krążkami trafią na sklepowe półki i znowu przyjdzie nam się zanurzyć w realiach NWN2. Zgodnie z tym co podają twórcy dodatek ma nam zapewnić ok. 25 godzin gry.

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

Pre-Order Maski Zdrajcy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dzisiaj w sklepie gram.pl można składać zamówienia przedpremierowe na pierwszy dodatek do gry Neverwinter Nights 2. Za Maskę Zdrajcy zapłacimy 59.90 złotych, ale wykorzystując Wirtualne Pieniądze obniżymy cenę do 46.90. Ci, którzy zarejestrowali swoją kopię Neverwinter Nights 2 w serwisie gram.pl płacą jeszcze mniej, bo 39.90 zł! Zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

  • 1 strona
Wczytywanie...