Próba Ognia

2 minuty czytania

Jak przejść Próbę Ognia?

Kupić od Goraxa zwój snu, użyć go nad nowicjuszem w podziemiach klasztoru( naprzeciwko maga w ciężkiej szacie ognia). Gdy nowicjusz zaśnie wykraść Młot Innosa i wyjść z klasztoru. W połowie postu obrócić się w lewo i skoczyć z mostu. Popłynąć przed siebie aż do kretoszczura. Wyjść z wody i pójść pod górę ścieżką. Na pierwszym zakręcie są drzewa iglaste, a za nimi magiczny golem. Wyposaż się w Młot Innosa i jednym uderzeniem zniszcz golema.( Gdybyś nie mógł znaleźć golema to spójrz na mapę.)

Po zabiciu golema pójdź dalej do mostu. Pokonaj bandytę i uważaj na nowicjusza stojącego na zakręcie. Ochrzań go aby cię nie śledził i rusz dalej. Gdy dojdziesz do stawu to pójdź w prawą dróżkę aż dojdziesz do myśliwego. Nie zwracaj na niego uwagi tylko pójdź dalej. Pokonaj 3 zębacze i pójdź w stronę mostu. Nie idź do kanionu bo tam jest Czarny Troll. Gdy przejdziesz przez most to pokonaj 2 szczury. Po ich pokonaniu rusz dalej. Gdy dojdziesz do posążka innosa to się pomódl i po wyjściu z okna modlitwy skręć w lewo. Dojdziesz to miejsca z dużą ilością roślin. Na końcu tego miejsca są skały. Są tam liany ułożone bardzo gęsto. Gdy się dobrze skupisz to zobaczyć prawie w połowie jaśniejsze miejsce. Wejdź w nie. Znajdziesz się w jaskini. Przed tobą dwa tunele. Wejdź w ten idący w lewo nie w ten pod górę. Możesz pójść w ten prowadzący pod górę, ale spotka cię niemiła niespodzianka – Pełzacze. Gdy dojdziesz to końca korytarza ukaże się ołtarz. Wejdź pod górę i zobaczysz tam Agona. Zabij go i otwórz skrzynie. Wyciągnij z niej runę i wróć do klasztoru. Teraz gdy masz rune pójdz do biblioteki i skontaktuj się z magiem imieniem Hyglas. Nauczy cię on jak stworzyć runę płonącej strzały, pod jednym warunkiem – gdy będziesz miał wszystkie składniki (siarka i zwój z zaklęciem "płonąca strzała"). Gdy cię już nauczy formuły pójdź do stołu runicznego i stwórz runę płonącej strzały. Teraz pójdź do rady ognia i zdaj raport z wyprawy. Po rozmowie z każdym magiem pójdź jeszcze raz do Pyrokara i złóż przysięgę ognia. Teraz Pyrokar spełni jedno twoje życzenie.

Komentarze

0
·
gdzie dokladnie jest ten golem ?
0
·
idź drogą tam gdzie jest dragomir i cały czas drogą
0
·
To jest do nk?? gdzie kurde ten golem??
0
·
Golem czasami jest w krzakach po prawej jak wyjdziesz na gore kawalek przed mostem
0
·
lepiej golema omijajcie i do ulfa nie mowcie by nie szedl za wami bo on wam pomoze z zebaczami lecz gdy uciekniecie on zginie a wy boidudki co potem zrobicie?
no i mam pytanie bo gdy jestem za mostem to gzie dalej?
0
·
Jeżeli chodzi ci o most koło czarnego trolla, to dalej wgłąb tej półki skalnej aż do gęstwiny. Tam za bluszczem znajduje się wejście do jaskini.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...