Cała prawda o hordach orków za palisadą

Pewnego dnia grając w Gothica 2 postanowiłem sprawdzić czy rzeczywiście za palisadą jest pełno orków. Podszedłem więc do palisady w górniczej dolinie i postanowiłem przez nią przejść. Jedną z możliwości na przejście palisady jest użycie kodów (co prawda za kodami nie przepadam, ale to pytanie nurtowało mnie od dawna, druga opisana niżej). Stanąłem więc na wprost palisady i po wpisaniu kodów, przygotowałem broń i nacisnąłem pewien magiczny klawisz na klawiaturze, dzięki któremu znalazłem się za palisadą. Oczekuje ataku orków, a tu nic. Sama pustka. Dopiero po chwili w oddali zobaczyłem jakąś tabliczkę. Podszedłem do niej. Oto ona:


(Kliknij, aby powiększyć)

Tekst w przetłumaczeniu:

"Człowieku, udało Ci się, jesteś za wielką palisadą orków.
---
Jak widzisz, historia hord orków za tą palisadą jest całkowicie zmyślona, nie ma tu nic więcej do znalezienia... to miejsce jest porzucone, to jest koniec świata.

Ale ja (Wielki obcy krasnolud, który nie należy do historii gry, i którego imię nie jest tutaj pokazane publicznie!) chce Cię ostrzec. Użyłeś kodów, aby uwierzyć w historię która nie jest prawdziwa. (Oni chcą Ciebie dostać!)

Nie wierz w nic co oni mówią.
Miej oczy otwarte!
---
Wielki obcy krasnolud"

Jak widać Polskie tłumaczenie nie jest idealne... o czymś zapomnieli.

Za palisadę można przejść w jeszcze jeden sposób, wystarczy trochę zręczności i w miejscu w którym idzie się do kamiennej twierdzy po prawej stronie można po palach za nią wejść.

Komentarze

0
Gość_Kudłaty* ·
Grób tego krasnoluda jest niedaleko farmy Onara
0
Gość_BarteQ* ·
tak to prawda za wielką palisaną orków nic nie ma tylko skały i ta dziwna tabliczka a co do tego grobu TAK jest tam wiele innych grobów a w twe kapliczce jest krypta (tylko trzeba znależć przełączniki)
0
·
Tak naprawdę można się tam dostać bez kodów i to całkiem prosto... twórcy nie pomyśleli o tym, że najwięksi fani są również pomysłowi. Wystarczy się na nią po prostu wspiąć i zeskoczyć po skałach.
0
Gość_Ktoś Znany* ·
Niby wszystko fajnie, tlyko że "You've been tricked" nie oznacza "Użyłeś kodów" tylko "Zostałeś oszukany" (strona bierna z angileskiego się kłania )
0
Gość_Bezi123321* ·
Kto z was pomyślał żeby zrobić tam pełno orków ?
0
Gość_* ·
Bezi123321 a po co miałobyć tam pełno orków?dla expa?
0
Gość_waszkaHG* ·
Ok koksy to w takim razie co TO ma być!? http://tinypic.pl/ceyb451xlpgu

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...