dziki_lad
Gothic II

Jeden z najambitniejszych modów w historii kultowego "Gothica" doczekał się obszernej, bo dwugodzinnej, prezentacji rozgrywki. Fani serii szybko powinni poczuć się jak u siebie w domu i dać się otulić tej nostalgicznej aurze niczym ciepłym kocem w chłodny wieczór.

kroniki myrtany,gothic ii

"Kroniki Myrtany" zabiorą nas na wyspę Archolos i przedstawią wydarzenia, które miały miejsce dekadę przed historią znaną z pierwszej części serii. Modyfikacja, oprócz masy nowych przygód oraz terenów do eksploracji, ma zawierać między innymi profesjonalny polski dubbing (choć w prezentacji go niestety nie uświadczymy, zostanie on dodany później).

Gothic II

Seria "Gothic" jest niezwykle popularna w Polsce. Wróć... Seria "Gothic" jest hiper-ultra-galaktycznie-mega-turbo popularna w Polsce. Cóż kryję się za przyczyną tego fenomenu? Świetny polski dubbing, niezwykła atmosfera, wciągający system walki, zapadające w pamięć postacie i wiele innych. Nie dziwota też, że to właśnie Polska jest źródłem największej liczby modów do "Gothica" z sztandarową produkcją "Mroczne Tajemnice" na czele. Teraz w końcu nadeszło coś na co czekaliśmy od dawna, długo oczekiwane "Dzieje Khorinis" otrzymały w końcu premierowy trailer, a na jego końcu słodką datę premiery. Trailer nie służy jednak tylko poinformowaniu nas o dacie wydania. Jest to również odkrywcza podróż przez krainę, w której dzieje się mod – Vaduz.

gothic 2,gothic 2: dzieje khorinis
Gothic II

Ekipa odpowiedzialna za "Dzieje Khorinis" przedstawia nam kolejną legendę rodzimego dubbingu. Tym razem bohaterem filmu jest Andrzej Gawroński, którego głos znają osoby grające w takie produkcje jak "The Elder Scrolls V: Skyrim", "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów", "Dragon Age: Początek" i oczywiście gry z serii "Diablo". Zapraszamy do oglądania.

gothic 2,dzieje khorinis
Gothic II

Krzysztof Zakrzewski, to niewątpliwie jedna z legend teatru oraz dubbingu. Aktor podłożył głos pod niezliczoną ilość postaci, głównie niezłych zakapiorów, którzy nie dali sobie w kaszę dmuchać i wzbudzali automatyczny respekt. Tjalf z "Gothic 3", Lord Nasher z "Neverwinter Nights", Vivaldi z "Wiedźmina" czy praktycznie każdy bandyta, który wbił nam niespodziewany nóż w plecy. Trudno sobie wyobrazić spolszczenie bez jego udziału.

krzysztof zakrzewski

Zapewne z podobnego założenia wyszedł zespół SoulFire, który dłubie przy pierwszym w historii fanowskim dodatku, który będzie zawierał profesjonalny, aktorski dubbing. Ba, bez pana Zakrzewskiego nie byłby już tak profesjonalny! W najnowszym materiale promującym "Gothic II: Dzieje Khorinis", artysta opowiada o swojej pracy przy tym projekcie, rzucając przy okazji wieloma interesującymi anegdotami. Warto!

Gothic II

Polak, jeżeli mu się chce, to potrafi zrobić naprawdę wiele i zadziwić świat swoją inwencją. Jesteśmy narodem, który lubi wypływać na nieznane wody oraz zaspokajać kawaleryjską fantazję, tkwiącą głęboko w sercu każdego z nas. Kochamy marzyć, tak mocno jak nienawidzimy iść na skróty. Coś, o czym doskonale wie zespół SoulFire, dla którego produkcyjny dryl jest narkotykiem, zaś wiara w społeczne posłannictwo – najwyższym ideałem.

dzieje khornis

Grupa dłubie przy pierwszym w historii fanowskim dodatku, który będzie zawierał profesjonalny, aktorski dubbing. No, a że mówimy tutaj o rozszerzeniu do "Gothic 2", gdzie na samą myśl o lokalizacji łezka kręci się w oku, to o kpinach czy tarzaniu się ze śmiechu po podłodze nie może być mowy. Team ma swoje dojścia i udało mu się zaangażować do pracy w czynie społecznym dokładnie 50 artystów – teatralnych, filmowych oraz dubbingowych. W tym mistrzów słowa, których mogliśmy usłyszeć również w wielu komercyjnych produkcjach.

Gothic II

"Gothic II – Dzieje Khorinis"

Dodał: , · Komentarzy: 11

Dwie pierwsze części serii "Gothic" niewątpliwie są grami, które zostały wyjątkowo ciepło przyjęte w naszym kraju. W czym tkwił fenomen tych produkcji? Ciężko na to pytanie konkretnie odpowiedzieć, ponieważ rozgrywka potrafiła być momentami niezwykle uciążliwa i denerwująca. Nie zniechęciło to jednak Polskich i Niemieckich graczy do poznania niezwykle ciekawego świata, w którym toczyła się ciągła wojna między dwoma bóstwami.

gothic, dzieje khorinis

O popularności marki „Gothic” powinny również świadczyć liczne niegdyś strony internetowe poświęcone tej serii, które cieszyły się niezwykle dużą popularnością wśród graczy. Do tego wszystkiego dochodziły również modyfikacje, które potrafiły wzbogacić grę o dodatkowe wątki fabularne. Dlatego też o przygodach Bezimiennego dyskutowało się jeszcze długo po premierze.

Niestety, ostatnie lata nie są przychylne marce „Gothic”. Wynika to z wydawania na siłę kolejnych odsłon, które w żaden sposób nie zachęcają do zwiedzenia świata Myrtany. Możliwe jednak, że już wkrótce się to zmieni, ponieważ grupa modderska znana po nazwą „Soulfire” pracuje nad niezwykle interesująco zapowiadającym się dodatkiem. Po więcej informacji zapraszam do rozszerzenia newsa.

Gothic II

Ku'hajag – Podróż Rolanda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ku'hajag – Podróż Rolanda to modyfikacja do Gothica II. Ta mała modyfikacja gry opowiada historię Rolanda najemnego żołnierza. Historia poprowadzi Cię przynajmniej przez pierwsze jego kroki rozpoczynające podróż. Ku'hajag to wyspa na którą się Ronald dostał aby przejść test – rozwiązać zagadkę aby się dostać w szeregi Gildii.

Gothic II

Konkurs

Dodał: , · Komentarzy: 0

W zaprzyjaźnionym serwisie Elkander odbywa się konkurs, w którym można wygrać grę Gothic II. Odpowiadając poprawnie na 4 pytania możesz wziąć udział w losowaniu jednego z 10 egzemplarzy, które są do wygrania. Odpowiadać na pytania możesz do końca trwania konkursu czyli do 30 czerwca.

  • 1 strona
Wczytywanie...