Gothic 2: Dzieje Khorinis – profesjonalny aktor o pracy nad dodatkiem

1 minuta czytania

Krzysztof Zakrzewski, to niewątpliwie jedna z legend teatru oraz dubbingu. Aktor podłożył głos pod niezliczoną ilość postaci, głównie niezłych zakapiorów, którzy nie dali sobie w kaszę dmuchać i wzbudzali automatyczny respekt. Tjalf z "Gothic 3", Lord Nasher z "Neverwinter Nights", Vivaldi z "Wiedźmina" czy praktycznie każdy bandyta, który wbił nam niespodziewany nóż w plecy. Trudno sobie wyobrazić spolszczenie bez jego udziału.

krzysztof zakrzewski

Zapewne z podobnego założenia wyszedł zespół SoulFire, który dłubie przy pierwszym w historii fanowskim dodatku, który będzie zawierał profesjonalny, aktorski dubbing. Ba, bez pana Zakrzewskiego nie byłby już tak profesjonalny! W najnowszym materiale promującym "Gothic II: Dzieje Khorinis", artysta opowiada o swojej pracy przy tym projekcie, rzucając przy okazji wieloma interesującymi anegdotami. Warto!

O "Dziejach Khorinis" pisaliśmy już jakiś czas temu, jak również zapraszaliśmy na Facebooka grupy. Warto go obserwować i trzymać rękę na pulsie, bo twórcy zapowiadają sporo smakowitych materiałów w najbliższym czasie. Między innymi wywiady z dwoma kolejnym aktorami, którzy wsparli ten ambitny projekt, czyli Andrzejem Tomeckim oraz Andrzejem Gawrońskim. Oj, będzie się działo!

Komentarze

0
·
Jestem w szoku!! Gothic? WOW!
0
·
Nasher Alagondar i Vivaldi bandytami?
0
·
Są to postacie, które wzbudzały respekt. Twarde skurczybyki, takie awanturnicze dusze
0
·
Mają rozmach, jak na fanowski mod, który ma być udostępniony za darmo :o

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...