Gothic 2: Dzieje Khorinis – fanowski dodatek z profesjonalnym dubbingiem

2 minuty czytania

Polak, jeżeli mu się chce, to potrafi zrobić naprawdę wiele i zadziwić świat swoją inwencją. Jesteśmy narodem, który lubi wypływać na nieznane wody oraz zaspokajać kawaleryjską fantazję, tkwiącą głęboko w sercu każdego z nas. Kochamy marzyć, tak mocno jak nienawidzimy iść na skróty. Coś, o czym doskonale wie zespół SoulFire, dla którego produkcyjny dryl jest narkotykiem, zaś wiara w społeczne posłannictwo – najwyższym ideałem.

dzieje khornis

Grupa dłubie przy pierwszym w historii fanowskim dodatku, który będzie zawierał profesjonalny, aktorski dubbing. No, a że mówimy tutaj o rozszerzeniu do "Gothic 2", gdzie na samą myśl o lokalizacji łezka kręci się w oku, to o kpinach czy tarzaniu się ze śmiechu po podłodze nie może być mowy. Team ma swoje dojścia i udało mu się zaangażować do pracy w czynie społecznym dokładnie 50 artystów – teatralnych, filmowych oraz dubbingowych. W tym mistrzów słowa, których mogliśmy usłyszeć również w wielu komercyjnych produkcjach.

"Dzieje Khorinis", bo taką nazwę nosi ten ambitny projekt, będzie opowiadał historię na 10 lat przed wydarzeniami z oryginalnej serii. SoulFire pragnie uhonorować tym samym legendarną sagę "Gothic", czyli tytuł, który kształtował ich miłość do fantastyki i elektronicznej rozrywki, więc jak sami potwierdzają – o półśrodkach nie ma mowy. Plan jest więc prosty, cele oczywiste, lecz droga do celu niełatwa i wyboista. Pomożecie? Ano, pomożemy, towarzysze.

Szczegółowe informacje o zespole, dodatku, osobach, które zdecydowały się wziąć udział w projekcie, a także o sposobach ewentualnego wsparcia znajdziecie pod tym adresem. Warto też zajrzeć na specjalnie przygotowany "fanpejdż na mordoksięgu". Pierwsze próbki dubbingu możecie ocenić za pośrednictwem poniższego materiału.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Twórcy obiecują, że to nie koniec niespodzianek i mają jeszcze kilka mocnych kart w rękawie, które ujawnią już niedługo. Niecierpliwie czekamy i mówimy – "sprawdzam".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...