XL70E3

1 minuta czytania

Kiedy po dekompilacji pliku master.dat (przechowuje on między innymi grafikę z gry), zobaczyłem to:

XL70E3

Uświadomiłem sobie, że jest to chyba jedyny rodzaj broni, jaką w Fallout 2 jeszcze nie strzelałem :) Cóż, pomyślałem, wystarczy dobrze poszukać. I zaczęło się: najpierw "przeszukałem" świat gry F2, potem strony WWW :) Pierwsze poszukiwanie zakończyło się niczym (pewnie dlatego, że świat Fallout jest bardzo duży – brawo Watsonie), natomiast drugie z kolei poszukiwanie udało mi się zwieńczyć sukcesem. Oto, co znalazłem na Vault of the Future.

Broń XL70E3 jest w posiadaniu punka-kobiety, która jest na pokładzie tankowca w porcie San Francisco.

XL70E3

Niestety, kobieta cały czas trzyma broń w rękach. Więc, jedynym sposobem za zdobycie XL70E3 jest zabicie kobiety i pozostałych na tankowcu. Jeśli się na to zdecydujesz, będziesz mógł podziwiać XL70E3 w twoim ekwipunku:

XL70E3

Według Ed'a XL70E3 posiadają także niektórzy mistrzowie karawan, których spotykamy w pobliżu San Francisco.

Komentarze

0
·
Bzdura. Jeżeli się z nia dużo handluje, za pewnym razem będziemy mogli go od niej kupic...
0
·
Jakby ktokolwiek mial wątpliwości, mistrzowie karawan które mozemy napotkać koło San Francisco(polecam "podróżować" po sektorach tuż nad samym miastem) mają nawet po kilka XL70E3. To tyle. A co do samego karabinku... Szkoda zachodu Ma mały dmg, krzywde nim da sie zrobić chyba tylko dzieciakom od Flicka w Den... Ale cóż, warto mieć Swoista gratka dla kolekcjonerów postatomowych badziewi
indignus. indignus@live.com ;p

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...