Perki

1 minuta czytania

Podczas zdobywania nowych poziomów doświadczenia będziesz miał możliwość wybrania dla swojej postaci specjalnych dodatkowych umiejętności, określanych jako "perks". Są one podobne do cech dodatkowych (Traits), ale różnią się od nich tym, że nie mają swoich złych stron.

Możliwość wybrania nowych umiejętności dodatkowych przydarza się co trzy poziomy doświadczenia (po raz pierwszy na poziomie trzecim, potem na szóstym, dziewiątym, itd.).Wyjątek stanowią postacie określone cechą "Uczony" (SKILLED), które mają możliwość zdobycia nowych umiejętności tylko co czwarty poziom (na poziomie 4, 8, 12 itd.)

Lista dostępnych umiejętności dodatkowych zależy od tego, jakimi cechami odznacza się Twoja postać. Większość umiejętności możesz wybrać tylko wtedy, jeżeli spełniasz wszystkie warunki potrzebne do posługiwania się nimi. Niektóre umiejętności dodatkowe nie mają żadnych ograniczeń.

Jeżeli zdobędziesz potrzebny poziom doświadczenia, to po wejściu do ekranu postaci będziesz mógł wybrać jedną umiejętność dodatkową. Jeżeli tego nie zrobisz przed uzyskaniem szansy na wybór następnej umiejętności, to możliwość wyboru przepada. W oknie wyboru umiejętności dodatkowych znajdują się wszystkie dostępne w danej chwili. Jeżeli nie jesteś zdecydowany, to przyciśnij CANCEL. Wtedy będziesz mógł wybrać nową umiejętność następnym razem, gdy wejdziesz do ekranu postaci. Wybranie posiadanej wcześniej umiejętności sprawi, że zwiększy się jej skuteczność. Wtedy obok jej nazwy ukaże się liczba określająca posiadany stopień skuteczności.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...