2015.07 – Horoskop lipcowy

6 minut czytania

horoskop, pradawny
Pradawny
(październik)

Mistyka: Pod wpływem szalejących obecnie upałów powinieneś ograniczyć swą aktywność magiczną i umysłową do niezbędnego minimum. Wdrożone wcześniej plany i spiski należy realizować będąc w pełni sił.

Wojna: W tym miesiącu szczególnie uważnie unikaj konfliktów. Przybierz maskę niegroźnego i ospałego, by tym mocniej zaskoczyć oponentów przy bardziej korzystnym położeniu planet.

Magia: Paradoksalnie, gdy klątwy oraz mroczne rytuały tracą moc, proste uroki mogą zyskać na efektywności. Cały sekret w tym, byś nie wysilał się na nie zbytnio – w tworzonych przez ciebie snach każdy zobaczy to, co chce dostrzec.

Złoto: Swe skarby schowaj tam, gdzie sam skryjesz się przed niszczącą potęgą światła. Wraz z twym przebudzeniem zdecydowanie ułatwią ci ostateczne zwycięstwo.

horoskop, wilk
Wilk
(listopad)

Mistyka: Taktyczne przegrupowanie się niekoniecznie oznacza odwrót, choć i ten może być przydatny. Czasem należy się cofnąć, by zaatakować w odpowiednim momencie... Tylko czy go dostrzeżesz?

Wojna: Zmęczone wojska nie nadają się do niczego, toteż należy dać im czas na zregenerowanie sił. Moment ten warto wykorzystać jako zmyłkę – wtedy wrogowie nawet nie będą wiedzieli, co ich uderzyło.

Magia: Jeśli nie masz stałego/ej partnera/ki, a na dobitkę jest ktoś, kogo usilnie próbujesz zdobyć – rozważ zmianę taktyki, w przeciwnym wypadku zdobycz może wymknąć się z rąk.

Złoto: Gwiazdy wskazują zawirowania w sferze materialnej. Na wszelki wypadek schowaj część funduszy do skarpety – może i w ten sposób je zamrozisz, ale za to masz gwarancję, że nie wyparują z konta. Chyba że znajdzie się zbyt dobrze poinformowany złodziejaszek...

horoskop, miecz
Miecz
(grudzień)

Mistyka: To doskonała pora na zatrzymanie się w pędzie i pozwolenie innym na działanie. Nie wystawiaj swej szczęśliwej gwiazdy na nadmierne próby – w tym miesiącu nie czekają cię żadne, które byłyby tego warte.

Wojna: Powściągnij swój temperament, niech inni męczą się i pocą. Oddaj inicjatywę przeciwnikowi i czekaj na dogodny moment, by przechylić szalę na swoją korzyść.

Magia: Pozwól sprawom toczyć się ich własnym rytmem. Bez nadmiernych wysiłków i udowadniania czegoś za wszelką cenę. W końcu nie o wszystko i nie zawsze należy walczyć.

Złoto: Blask złota zlewa się z promieniami słońca, oślepiając i powodując utratę funduszy. Jeśli chcesz oszczędzić, unikaj wypraw nad morze – w rozgrzanym piasku raz zgubione monety są nie do odzyskania.

horoskop, jednorożec
Jednorożec
(styczeń)

Mistyka: Działania podjęte podczas przesilenia teraz procentują; możesz osiąść na laurach, ale warto mieć oczy dookoła głowy. I pamiętaj, że prędzej czy później trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty, więc nie pozwól sobie na zbytnie rozleniwienie.

Wojna: Nic się nie stanie, jeśli na chwilę oddasz dowodzenie zaufanej osobie. Nie dość, że odpoczniesz, to możesz zyskać nową perspektywę, pozwalającą na uknucie nowej strategii.

Magia: Gwiazdy twierdzą, że w tej sferze coś zgrzyta albo niebawem będzie zgrzytać. Dlatego też nie działaj pochopnie, tylko najpierw przyjrzyj się sytuacji, by odnaleźć źródło problemów.

Złoto: Co za dużo, to niezdrowo. Dlatego odpuść sobie kontynuację czerwcowych machlojek i poświęć czas na odpowiednie zainwestowanie zysków.

horoskop, archanioł
Archanioł
(luty)

Mistyka: Przyszedł idealny czas na podróż do Edenu. Gdziekolwiek się on dla ciebie znajduje, właśnie teraz znajdziesz tam spokój, którego tak bardzo ci potrzeba.

Wojna: Zdecydowanie czas na miłość, nie na wojnę. Miecz zastąp piórem, zamiast na pomście i sprawiedliwej karze, skup się na pochwalnych psalmach i poezji.

Magia: Łaska niebios spłynie na ciebie razem z blaskiem dnia, a serca, tak jak ciała, rozgrzeje wszechobecny, słoneczny żar.

Złoto: Nie czas myśleć teraz o dobrach doczesnych, co najwyżej w kontekście tego, jak spożytkować je na rzecz bardziej wzniosłych celów.

horoskop, pajęczyca
Pajęczyca
(marzec)

Mistyka: Lenistwo i ospałość mogą być dla ciebie tragiczne w skutkach. Zmobilizuj się i zapewnij sobie bezpieczeństwo, bo zbyt długie wylegiwanie się w słońcu z pewnością zaszkodzi tobie i twym planom.

Wojna: O ile jesteś w stanie znieść panującą aurę lepiej od innych, możesz wykorzystać okazję i uderzyć na osłabionych przeciwników. Rób to jednak dyskretnie, ostrożnie, zawsze z planem na szybką ucieczkę.

Magia: Nie szalej, nie szarżuj. Sieć subtelnych powiązań jest mocna, jeśli stąpasz po niej ostrożnie. Czas jednak przestać myśleć o tym, kto się w niej znajduje, wyłącznie jak o ofierze lub chwilowej rozrywce.

Złoto: Jeśli do tej pory nic nie złapało się w twe miłosne sidła lub też lękasz się o ich wytrzymałość, użyj wszelkich dostępnych zasobów, by olśnić i zahipnotyzować obiekt swoich działań.

horoskop, runy
Runy
(kwiecień)

Mistyka: Współpraca z Wiedźmą wyszła na dobre, teraz trzeba dokonać wyboru: zebrać plony już teraz czy pozwolić czarom trwać, zwiększając zyski... albo, być może, doprowadzając do zniweczenia wysiłków.

Wojna: Możesz sobie pogratulować – stłamszeni przeciwnicy jeszcze przez dłuższy czas nie odważą się podnieść głów, a do tego bez szemrania będą płacić trybut. Chyba że przesadzisz z tymi opłatami – wtedy szykuj się na bunt.

Magia: Choć pora słoneczna, to tu nietrudno o burze. I to potężne, po których niewiele jest do zbierania. Nie martw się jednak – jeśli twój związek ma solidne podstawy, to je ominiesz. Jeśli nie... cóż, po burzy pojawi się tęcza.

Złoto: Gwiazdy jednak nie sprzyjają, jeśli chodzi o gromadzenie dóbr wszelakich. Jeśli masz oszczędności – dobrze, jeśli nie – szykuj się na konieczność zadłużenia się.

horoskop, demon
Demon
(maj)

Mistyka: Końcówka zeszłego miesiąca z pewnością naładowała solidnie baterie, toteż rozpierająca cię energia powinna znaleźć ujście. Mimo upałów, warto rozważyć spacer na siłownię albo jeszcze lepiej – na basen.

Wojna: Mogą pojawić się problemy, zwłaszcza że nie każdego przeciwnika pokonasz z palcem w wiadomym miejscu. Urzędy to twardy orzech do zgryzienia, a papierkologia to ten rodzaj wojny, który jest ciężki do wygrania.

Magia: Reputacja bawidamka póki co nie przeszkadza. Letnie przygody to to, co każdy demon lubi. Chyba że wylądował pod kapciem – wtedy należy porzucić marzenia o skoku w bok, inaczej konsekwencje będą wręcz zatrważające.

Złoto: Pilnuj swojej sakiewki, bowiem nie każdy w twoim otoczeniu będzie ci przychylny. Zamiast otwarcie wykopać topór wojenny, raczej po kryjomu będą próbowali uszczuplić zasoby finansowe.

horoskop, wiedźma
Wiedźma
(czerwiec)

Mistyka: Układ gwiazd tym razem nacechowany jest nie tyle niechęcią, co złośliwością. Dlatego też odstaw kociołek do kąta, bo wszystkie uroki się wykoślawią.

Wojna: Najwięcej przeciwników i problemów z nimi związanych znajdziesz w pracy, co w zasadzie przyćmi wszelkie pozostałe. Tych bitew nie wygrasz mieczem i toporem, a uśmiechem i cierpliwością.

Magia: Na horyzoncie majaczy trochę kłopotów, ale należy iść przed siebie z zaciśniętymi zębami i nie oglądać się przez ramię. Zaś decyzje, jak postępować, musisz podejmować szybko – odwlekanie ich w czasie będzie działać jedynie na niekorzyść.

Złoto: Ani dobrze, ani źle. Umiarkowany napływ gotówki równoważony umiarkowanym odpływem, chyba że zdecydujesz się na podjęcie bardziej zdecydowanych działań przeciwko wrogom – wtedy sakiewka stanie się znacznie szczuplejsza.

horoskop, moc
Moc
(lipiec)

Mistyka: Przesyt wszystkiego doprowadzi do chronicznych migren, więc zaopatrz się w stertę środków przeciwbólowych i solidne zasłony. Ewentualnie przeprowadź się do miejsca bez okien.

Wojna: Walki będą rozgrywać się o naprawdę wysokie stawki, więc jeśli nie chcesz utonąć, musisz się solidnie przyłożyć do strategii. Niestety chwilowo nie możesz liczyć na żadnych sojuszników.

Magia: W twoim związku dzieje się zbyt dużo. Zwolnijcie, zrezygnujcie z szaleństw i postawcie na spokojniejsze wieczory, spędzane – przykładowo – przy serialach.

Złoto: Finanse będą wymagały szczególnej uwagi, jeśli chcesz z końcem miesiąca wyjść na plus. Więc dobrze jest mieć oczy i uszy otwarte, by znaleźć furtki, które to umożliwią.

horoskop, hydra
Hydra
(sierpień)

Mistyka: Wejrzyj w siebie, w swe ambicje i potrzeby, bowiem już niedługo nastanie optymalna pora dla wszelkich twych wysiłków. Jednak jeszcze nie dziś, jeszcze nie teraz. Pozwól sobie na trochę filozofowania i ciesz się słoneczkiem.

Wojna: Ostudź rozgrzaną głowę, skryj się w cieniu i nie wychylaj, dopóki twe siły nie wrócą do maksymalnego poziomu. Już niebawem planety ustawią się właściwie, a wówczas biada tym, którzy rzucą ci wyzwanie.

Magia: Dlaczego nie przeżyć wakacyjnej przygody? Wszystko wskazuje na to, że nadarzy się po temu okazja. Cała sztuczka polega na tym, by być przygotowanym na to, co przychodzi znienacka.

Złoto: Konsekwencje zeszłomiesięcznego wyboru powinny być dla ciebie jasne, podobnie jak to, co należy z nimi zrobić. Nie wahaj się, zależnie od tamtych wyników posłuchaj serca lub rozsądku.

horoskop, golem
Golem
(wrzesień)

Mistyka: Przyspiesz, gwiazdy ci sprzyjają. Jeśli chcesz osiągnąć zamierzone cele w niedalekiej przyszłości, już teraz zadbaj o właściwy bieg wydarzeń i solidne podstawy swych działań. Odpoczynek oraz praca nie muszą się w tym względzie wykluczać.

Wojna: Nie obawiaj się. Karta Wojownika oraz karta Błazna świadczą niezawodnie, że wszelkie przeciwności pokonasz ze śmieszną wręcz łatwością, poniżając każdego, kto zechce ci w tym przeszkodzić.

Magia: Być może właśnie teraz należy zwiększyć swe wysiłki na tym niepewnym polu? Wybierz to, co dla ciebie najważniejsze i skup się, by to zdobyć.

Złoto: Nie pozwól, by zaślepiła cię chciwość. Dotyczy to zarówno pieniędzy, jak i miłości oraz władzy. Cokolwiek wybierzesz, lipiec to dla ciebie miesiąc utrzymywania, a nie pomnażania bogactwa, więc kamienna, pokerowa twarz może okazać się atutem.

Ocena użytkowników
9.75 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena

Komentarze

0
·
Takie mieszane te moje wróżby, oj coś wieszczka nie może mi sypnąć dobrym słowem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...