2015.06 – Horoskop czerwcowy

6 minut czytania

horoskop, pradawny
Pradawny
(październik)

Mistyka: Gdy wijesz się w swym śnie, niekiedy udaje ci się wpływać na zmiany aury – nie tylko pogodowej – wokół ciebie. Choć czas nie jest dla ciebie najpomyślniejszy, pozostań czujny, by w porę wykorzystać wszystkie korzystne wahania energii, nastrojów i fortuny, bo tych nie zabraknie.

Wojna: Kontynuuj sianie ziaren zwątpienia, niepewności i szaleństwa. Zwłaszcza temu ostatniemu sprzyjać będą nadchodzące upały, stymulujące również gorętsze głowy do nieprzemyślanych działań i zrywów. Odrobina rozwagi, a z pewnością zdołasz pokierować nimi po swojej myśli.

Magia: Wszystko zdaje się sprzyjać gwałtownym, namiętnym działaniom. Dla ciebie jednak, jeśli zdecydujesz się na dalsze wysiłki na tym polu, bardziej wskazane zdają się subtelniejsze uroki, podkreślające cierpliwą stronę twej natury.

Złoto: Co nie udało się poprzednio, uda się już niebawem. Wraz ze wzrostem twej potęgi, wzrosną także możliwości materialne. Ten czas już nadchodzi – dwa, może trzy miesiące.

horoskop, wilk
Wilk
(listopad)

Mistyka: Pluton w opozycji do Wenus nie wróży niczego dobrego. Fala negatywnych emocji, zwłaszcza zazdrości, może być niszczycielska w każdej płaszczyźnie, jeśli postanowisz najpierw działać, a potem myśleć.

Wojna: Berserkerski szał zdecydowanie należy odstawić na boczny tor. Niedające się przewidzieć działania może i są dobre, ale nie w tym czasie – zdecydowanie łatwiej będzie zaszkodzić sobie, nie przeciwnikowi.

Magia: Wóz albo przewóz. Zbyt krótka smycz nie posłuży dobrze związkowi, zbyt długa również może być ryzykowna. Nadchodzący miesiąc zdecydowanie nie będzie łatwy.

Złoto: Grosz do grosza, a uzbiera się miarka. Skrzętnie zbierane bogactwa może i ładnie błyszczą, ale co z tego, skoro wszystko wokół się wali? Nie bądź sknerą, pozwól złotu na siebie pracować.

horoskop, miecz
Miecz
(grudzień)

Mistyka: Szczęście sprzyja odważnym i pewnym siebie. Jeżeli poprzednio zdarzyło ci się wątpić w siebie, teraz nie ma już po temu powodu. Efektywność i efektowność twych działań będą występować w parze.

Wojna: Niech wartość zwycięskich pojedynków nie zatrze się w celebrowaniu triumfu, a żal po przegranych nie przesłoni wstydem naprawdę ważnych perspektyw. Z każdej walki możesz wyciągnąć pożyteczne wnioski, o ile tylko nie będziesz pchać się w nie jedna po drugiej.

Magia: Po odniesionych sukcesach czas przejść do bardziej defensywnej postawy. Skup się na swojej "nagrodzie", bowiem zdobycie jej może okazać się łatwiejsze niż utrzymanie przy sobie.

Złoto: Jeżeli majowa ekstrawagancja nie zrujnowała cię ze szczętem, ten miesiąc nie będzie gorszy. W przeciwnym razie powściągnij swe żądze i zaciśnij pasa, a pusty mieszek szybko znów przybierze na wadze.

horoskop, jednorożec
Jednorożec
(styczeń)

Mistyka: Nadchodzące przesilenie doskonale służy jednorożcom. Idealny czas na współpracę z Mocą; tak spektakularne efekty można osiągnąć tylko raz w roku, więc nie należy marnować okazji.

Wojna: Pole bitwy będzie niczym parkiet taneczny. Przeciwnicy nawet nie będą podejrzewać, że twoje – pełne gracji – ruchy to niecne podstępy, mające na celu ich zmiażdżenie i upokorzenie.

Magia: Jak na jednorożca przystało, cne dziewice będą do ciebie ciągnąć niczym pszczoły do miodu. Dobrze jednak mieć głowę na karku, inaczej zranione i wściekłe białogłowy nie omieszkają uczynić sobie z rogu trofeum, wiszącego na ścianie. Inna sprawa, jak się nim podzielą...

Złoto: Oszustwo może i jest brzydką rzeczą, ale tym razem szczęście sprzyja! Jeśli nie masz żadnych zahamowań i wyrzutów sumienia, możesz pomnażać majątek niezbyt chwalebnymi metodami. Machlojki nie zostaną zbyt szybko wykryte.

horoskop, archanioł
Archanioł
(luty)

Mistyka: Trochę szczęścia, trochę pecha, a znacznie więcej efektów podejmowanych działań niż wpływów sił nadprzyrodzonych.

Wojna: Jeśli masz do dyspozycji ognisty miecz, to śmiało. Jeśli jednak chwilowo zostałeś zdegradowany do niższego chóru, to niestety musisz śpiewać cienko.

Magia: Uważaj! Nadchodzi czas próby! Na horyzoncie mnóstwo pokus oraz chętnych sprawdzić, czy pogłoski o anielskiej płci są prawdziwe. Może i aura sprzyja przelotnym romansom, lecz musisz odpowiedzieć na jedno pytanie: czy warto?

Złoto: Choć w niektórych planach egzystencji twe pióra mają zawrotną wartość, nie daj się oskubać i zachowaj zdolność do lotu – przyda się, gdy przybędą Demony, w celu zagrabienia nabytych bogactw.

horoskop, pajęczyca
Pajęczyca
(marzec)

Mistyka: Słoneczna energia kusi możliwościami i potęgą wypełniającego cię ostatnio potencjału. Powściągliwość może być jedyną obroną przed butą i zadufaniem, a także przed lekceważeniem możliwości innych.

Wojna: Czyń miłość, nie wojnę. Samą powagą zapewnisz sobie posłuch i respekt, niezbędne do zajęcia uprzywilejowanej pozycji. Jeśli nadarzy się po temu okazja, nie stroń od roli sędziego w przypadkowych konfliktach.

Magia: Czas pokazać się z jak najlepszej strony. Zachowaj naturalny takt, nie musisz udawać nikogo innego. Kto nie pozna się na twoich zaletach, widocznie nie doznał przychylności Niebios.

Złoto: Szału nie ma, lecz tragedii też nie. Zgromadzone dotąd zasoby nieznacznie się pomniejszą, o ile nie spróbujesz opłacić nimi kosztu swych Magicznych zaklęć.

horoskop, runy
Runy
(kwiecień)

Mistyka: Mając silny związek z magią, z racji samej swej istoty, najlepiej zakopać topór wojenny z Wiedźmą, jeśli takowy jest wykopany. Tak jak Jednorożec winien sprzymierzyć się z Mocą, tak Runy mogą osiągnąć spektakularne efekty przy współpracy z Wiedźmami.

Wojna: Wszyscy twoi przeciwnicy będą niczym pionki na szachownicy – rozstawiani po kątach i wedle twej woli dzięki połączeniu wiedźmich uroków oraz samych run – przecież kamienie z wyrytymi symbolami mają wiele wspólnego z wszelkimi pionami, nawet jeśli się wydaje, że wcale tak nie jest.

Magia: Choć rozdajesz karty, musisz wziąć poprawkę na wiedźmie wpływy. Ich magia miłosna nie zawsze jest kompatybilna z runiczną, więc w tej sferze lepiej wstrzymać się od kooperacji.

Złoto: Nie powinieneś mieć większych problemów ze zdobyciem znacznych ilości gotówki, nie oznacza to jednak rychłego wzbogacenia się – na horyzoncie majaczą nieprzewidziane i spore wydatki.

horoskop, demon
Demon
(maj)

Mistyka: Twój czas nadejdzie dopiero pod koniec miesiąca, po przesileniu letnim, kiedy to nawet Archanioł nie będzie w stanie ci przeszkodzić. Niemniej nie zaszkodzi spędzić trochę czasu na przemyślenie swoich ruchów, by zmaksymalizować korzyści.

Wojna: Nie musisz sięgać po najcięższą artylerię, wystarczy packa na muchy. Tylko czy opłaca się wyeliminować wszystkich przeciwników? Nuda może być zabójcza i to niekoniecznie dla otoczenia...

Magia: Jeśli nie chcesz – nie musisz się wysilać, i tak nikt ci się nie oprze. Szczegół, że w takim układzie można mówić jedynie o krótkoterminowej przygodzie, a nie o stabilnym związku, co niejedną burzę wytrzyma.

Złoto: Kurek z pieniędzmi nie jest mocno zakręcony, wystarczy odrobina wysiłku, a bogactwa będzie mógł pozazdrościć niejeden smok. Oczywiście pod warunkiem, że nie postanowisz natychmiast dogodzić swym zachciankom.

horoskop, wiedźma
Wiedźma
(czerwiec)

Mistyka: Znakomity czas na najróżniejszego rodzaju uroki. Upewnij się tylko, że kociołek nie ma przeżartego dna, weź Runy do kompletu i działaj!

Wojna: Zaklęcie tu, zaklęcie tam – wszystkie przeszkody na drodze do celu znikną niczym za dotknięciem magicznej różdżki. Moment... no tak, przecież masz własną. Na wszelki wypadek lepiej nie zaleźć za skórę Demonom, czego raczej masz świadomość.

Magia: Mawia się, że luty jest miesiącem zakochanych, ale doświadczone Wiedźmy wiedzą, że to jednak wierutna bzdura. To czerwiec jest czasem, gdy wszelkie miłosne sprawy osiągają swe apogeum – wystarczy znaleźć odpowiednie ścieżki, by móc długo cieszyć się szczęściem.

Złoto: Sakiewka może i nie wygra w konkursie na największy trzosik, ale nie będzie świecić pustką. Popyt na wiedźmie umiejętności winien być nadspodziewanie duży, toteż warto wystawić nosa z piernikowej chatki i nie jeść dzieci.

horoskop, moc
Moc
(lipiec)

Mistyka: Przygotuj sobie chłodne kompresy – nadchodzące noce będą rozpalać krew w twych żyłach, popychając do działania i korzystania z gigantycznych wręcz ilości energii. Sojusz z Jednorożcem ułatwi koncentrację na nadchodzących wydarzeniach.

Wojna: Możesz odrzucić wszelkie wymyślne strategie i najzwyczajniej w świecie zmiażdżyć przeciwników – nie zabraknie ci mocy na podejmowanie działań. Zanim jednak ruszysz na pole bitwy – weź pod uwagę sferę Złota.

Magia: Nawet najmocniejsze uczucie może się wypalić, jeśli żar będzie zbyt wielki. Dlatego dobrze jest być wstrzemięźliwym w tych kwestiach, lecz – rzecz jasna – nie warto ich całkiem odpuścić. Wystarczy choćby ładny kwiatek bądź po prostu wspólnie spędzony wieczór, by scementować rodzące się uczucie lub wzmocnić już istniejące.

Złoto: Jeśli pójdziesz na całość i będziesz korzystać ze swych mocy bez zahamowań – licz się z wysokimi rachunkami w ramach odszkodowań za szkody materialne (i moralne), wyrządzone postronnym osobom. Jeśli jednak się pohamujesz – możesz być spokojny; nie ujrzysz w skarpecie dna, ale i też nie będzie ona przesadnie pękata.

horoskop, hydra
Hydra
(sierpień)

Mistyka: Cel raz określony będzie osiągnięty. Niepohamowana siła twojej konsekwencji może napotkać tylko jedną przeszkodę – lenistwo. Wylegiwanie się w słońcu brzuchem do góry to potężna pokusa.

Wojna: Zostali jeszcze jacyś chętni do zwady? Jeśli tak, wiesz już, jak najlepiej rozstrzygać wszelkie wątpliwości. Nie wysilaj się zanadto, nie każda okazja warta jest twojej energii.

Magia: Jeśli już udało się poznać własne możliwości, po pierwszym zaskoczeniu czas na kolejny krok. Warto skupić się na tym temacie nieco bardziej niż na innych. W najgorszym razie pozostanie po nim bardzo cenne doświadczenie.

Złoto: Prognozy są pomyślne, o ile tylko masz łeb do interesów. Niebawem staniesz przed wyborem – większe ryzyko albo mniejsze zyski.

horoskop, golem
Golem
(wrzesień)

Mistyka: Naładowane baterie nadadzą ci rozpędu i sił niezbędnych do osiągania sukcesów. Nie oglądaj się wstecz i nie przejmuj niczym, bo już niedługo gwiazdy ułożą się w najdogodniejszym dla ciebie położeniu.

Wojna: Rozpierającą cię energię ukierunkowuj konstruktywnie, nie destruktywnie. Gdy jednak zachodzi taka konieczność, trafiaj w samo sedno problemu, zamiast siać spustoszenie wokół siebie. Na dłuższe demonstracje siły szkoda po prostu czasu.

Magia: Nie zważaj na problemy czy trudności, nie zniechęcaj się oporem lub okolicznościami. Obstawaj twardo przy swoich zasadach, a zapunktujesz... Tudzież zweryfikujesz wartości drugiej strony.

Złoto: Jeśli już dałeś się ponieść wakacyjnym szaleństwom, zwolnij nieco tempo. Nie wisi nad tobą teraz żadna klątwa, ale dobrze by było zachować nieco paliwa na później.

Komentarze

0
·
Nie no muszę być ostrożny w finansach jako demon .
0
·
Widać magia runiczna ma mi pomóc w sesji, oby . Trza tylko znaleźć jakąś Wiedźmę do pomocy, ktoś chętny do rzucenia uroku, mam całą listę wykładowców.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...