2015.02 – Horoskop lutowy

6 minut czytania

horoskop, pradawny
Pradawny
(październik)

Mistyka: To dobry czas dla medytacji, kontemplacji, snucia dalekosiężnych planów i refleksji na temat życia oraz jego priorytetów. Choć teraźniejszość może wydać się uciążliwa, postaraj skupić się na tym, co nadejdzie i trafnie przewidzieć swój udział w kształtowaniu przyszłości.

Wojna: Uspokój się, przyczaj, zaczekaj na bardziej odpowiedni moment. W tym miesiącu gwiazdy nie sprzyjają twej konfliktowej naturze, zbyt wiele bowiem wokół pozytywnych fluidów. Bądź jednak cierpliwy, a już wkrótce wywalczysz sobie to, o czym od dawna śnisz...

Magia: Moce łączą się dla ciebie w szczególnie niebezpieczny sposób. Zwłaszcza w połowie miesiąca trudno będzie sprostać zakusom najbliższej ci osoby. Jeśli jesteś typem samotnika, jak większość Pradawnych, wystrzegaj się zbiorowych rytuałów manifestujących niestrawne dla ciebie pragnienia.

Złoto: Najwyższa pora oszacować siły i środki do realizacji przyszłych celów. Ten miesiąc postawi przed tobą jedno duże wyzwanie mogące uszczuplić twój skarbiec, miej się więc na baczności i nie pozwól złamać swej woli!

horoskop, wilk
Wilk
(listopad)

Mistyka: Skoncentruj się na wcześniej obranej ścieżce i podążaj nią bez oglądania się na innych. Tylko ty możesz przeszkodzić sobie w realizacji własnych planów, jeżeli nie podążysz za wskazówkami, które postawi przed tobą los.

Wojna: Spuść nieco z tonu i dobrze rozeznaj się w sytuacji. Nieprzygotowana konfrontacja może skutkować bolesną porażką i fiaskiem wcześniejszych założeń. Gwiazdy sugerują, że to dobry moment na zawarcie nowych sojuszy oraz chwilowe zażegnanie starych konfliktów.

Magia: Ten miesiąc to najlepsza pora do dzikich zrywów serca i romantycznych uniesień. Uważaj jednak, by nie poniosły cię pierwotne instynkty! Subtelne działania będą o wiele bardziej wskazane.

Złoto: Po minionych, nadprogramowych wydatkach, przyszedł czas odbudowywania zasobów. Nie noś jednak węża w kieszeni i pozwól sobie na drobne przyjemności, zwłaszcza jeśli chodzi o innych.

horoskop, miecz
Miecz
(grudzień)

Mistyka: Uważaj, by szczęście nie odwróciło się od ciebie w najmniej sprzyjającym momencie. Nie polegaj na nim zbytnio, bezpieczniej będzie skupić się na własnej wiedzy i umiejętnościach.

Wojna: Twoje szanse na zwycięstwo w rywalizacji na polu zawodowym oraz korzystne przecięcie konfliktów prezentują się nieźle. Wciąż jednak możesz trafić na silniejszych od siebie. W tym miesiącu uważaj zwłaszcza na Archanioły.

Magia: Gwiazdy ci sprzyjają! Czas na szybkie, zdecydowanie działanie, które przyniesie równie nagłe rezultaty. Nie wahaj się przed podejmowaniem decyzji wobec przedstawicieli przeciwnej płci, zwłaszcza jeśli poszukujesz kogoś na dłużej.

Złoto: Podążaj za korzystnym wiatrem, który wskazuje ci drogę do pomnożenia bogactwa. Działaj pewnie, ale rozważnie, a odwaga z pewnością się opłaci.

horoskop, jednorożec
Jednorożec
(styczeń)

Mistyka: Będzie lepiej niż dotychczas. Bardziej różowo, kolorowo i tęczowo. Nie ma co zamartwiać się na zapas, pozwól sobie na zabawę i kilka chwil beztroski, a wszystko na pewno jakoś się ułoży.

Wojna: Nabierasz rozpędu, nie zwalniaj więc tempa, tylko pokonuj kolejne przeszkody. Nie warto jednak kruszyć kopii z innymi członkami wyścigu, przyjdzie jeszcze na to czas. Teraz ciesz się drobnymi sukcesami i podnoszeniem poprzeczki sobie oraz innym.

Magia: To doskonały czas na odrobinę luzu w relacjach z drugą osobą. Spontaniczne pomysły i wspólne spędzanie czasu może zaowocować czymś nadspodziewanie przyjemnym, o ile tylko wasze temperamenty okażą się podobne.

Złoto: W tej dziedzinie nihil novi. Nie znaczy to jednak, że masz powód do zmartwień, gwiazdy nie uwzięły się na ciebie, wbrew wszelkim pozorom. Na świętowanie po prostu trzeba jeszcze będzie poczekać.

horoskop, archanioł
Archanioł
(luty)

Mistyka: To szczytowy okres twojej mocy. Jesteś pod stałą opieką Niebios i absolutnie nic nie może stanąć ci na drodze do realizacji planów. Nie obawiaj się niczego, nawet Demonów.

Wojna: Trudno o lepszy moment na rozstrzygnięcie wcześniejszych konfliktów i uniknięcie nowych, do czego z pewnością nie zabraknie ci sił. Uwierz w swoje możliwości, a żadna konkurencja nie będzie dla ciebie wyzwaniem.

Magia: W ogniu walki nie zapominaj o sprawach nieco bardziej wzniosłych. Tu również masz spore szanse na sukces, o ile zadbasz o odpowiednią prezentację swojej osoby oraz możliwości. Pamiętaj jednak, że w relacjach damsko-męskich nie zawsze należy być aniołem...

Złoto: W tym miesiącu twe wysiłki będą sprawiedliwie wynagrodzone, warto więc je zdwajać, by pomnażać ich efekty. Nawet ty nie zdołasz jednak skupić się na wszystkim, wybierz zatem to, co dla ciebie ważniejsze.

horoskop, pajęczyca
Pajęczyca
(marzec)

Mistyka: Możesz zacząć już snuć plany na następny miesiąc, ten nie jest jeszcze najbardziej dogodnym momentem do działania. Im staranniej jednak się do nich przyłożysz, tym obficiej zaowocują w niedalekiej przyszłości.

Wojna: Ostrożne działania z drugiego planu to najrozsądniejsza z możliwych strategii. Nie wdawaj się z w otwarte konflikty i nie ulegaj gwałtownym emocjom, a z czasem zdobyte teraz doświadczenie pozwoli ci pokonać twoich oponentów.

Magia: Nie przegap najlepszego momentu, by chwycić "ofiarę" w swą "sieć". Jeśli została przygotowana starannie, zdobycz pochwycona w tym układzie gwiazd nie będzie miała już szans się oswobodzić... O ile nie zdecydujesz się jednak odstąpić od konsumpcji.

Złoto: Jeśli w poprzednim miesiącu los był dla ciebie łaskawy, możesz liczyć na jeszcze kilka jego dodatkowych uśmiechów. Jeśli nie, tym bardziej nie przeciągaj struny.

horoskop, runy
Runy
(kwiecień)

Mistyka: Moc odwróciła się od ciebie, by sprzyjać komuś innemu. Nie panikuj jednak, lecz starannie przygotuj rytuały pod najbliższą korzystną koniunkcję, a z pewnością cierpliwość zostanie nagrodzona.

Wojna: Konflikty rozwiązuj szybko i doraźnie, tu i teraz, bez wdawania się w długotrwałe wojny i wyczerpujące starcia. Udręka z tym związana mogłaby przerosnąć twe siły w tym miesiącu, tych jednak wystarczy na pewno do skutecznej samoobrony.

Magia: Skoncentruj się na znakach dawanych ci przez los oraz drugą stronę, by odczytać ukryty w nich sens i przewidzieć przyszłe zdarzenia. Mogą być one kluczowe dla ciebie i twego ewentualnego związku, o ile odpowiednio odczytasz ich sekretny przekaz.

Złoto: Wystarczy już wyczekiwania na lepsze momenty i korzystniejsze okazje. Użyj swych zdolności i kilku najpewniejszych sztuczek, a niewielka – lecz przyjemna – poprawa przyjdzie niemal od ręki.

horoskop, demon
Demon
(maj)

Mistyka: Zdecydowanie nie jest tak dobrze, jak było. Nie pozwól, by mroczne myśli i podły nastrój zawładnęły tobą i twoimi pragnieniami. Ich realizację należy po prostu odłożyć na później.

Wojna: Absolutnie nie pozwól sobie na otwarty konflikt z Archaniołami. Inne starcia i spory również zaplanuj z wyprzedzeniem. Nie będzie to łatwe, jako przeciwne twej naturze, ale opłaci się już niedługo.

Magia: Najbliższy miesiąc udowodni, na ile przykładałeś się do sprawy w minionych miesiącach. Nie zepsuj więc tego, co już się udało i nie przegap okazji do naprawy drobnych błędów.

Złoto: Nie licz na szczęście, nie będzie teraz po twojej stronie. Nie czas na zaklęcia i wiarę w cuda – bądź realistą, a unikniesz poważnych strat.

horoskop, wiedźma
Wiedźma
(czerwiec)

Mistyka: Nadchodzi dobry czas na realizację marzeń i testowanie nowych zaklęć. Jeśli czujesz się pewnie, nie wahaj się, a z pewnością znajdziesz wskazówki i odpowiedzi na nurtujące cię dotąd wątpliwości.

Wojna: To nie czas miecza i topora, lecz uroków i zaklęć. Oczaruj nowych sprzymierzeńców, zaprezentuj się w możliwie najbardziej korzystnym świetle, a nawet zatwardziali wrogowie nie oprą się twoim zręcznym iluzjom i manipulacjom.

Magia: Zapomnij o wcześniejszych niepowodzeniach, z przeszłości nie wywróżysz nic nowego. Gwiazdy sprzyjają nowym zaklęciom i nieznanej magii, daj więc jej się ponieść.

Złoto: Nie licz na doczesne korzyści, aura sprzyja o wiele bardziej duchowym uniesieniom.

horoskop, moc
Moc
(lipiec)

Mistyka: Połączenie dążeń twoich i osób cię otaczających formuje się w wyjątkowo pogmatwany układ. Nie zagub się w nim, skup się na tym, co ważne dla ciebie i nie daj się sterować zewnętrznym siłom!

Wojna: Krok po kroku odbuduj swoją pozycję. Spuść nieco z tonu, przemyśl sytuację i poszukaj wsparcia u zaufanych osób. Na stawianie spraw na ostrzu noża i demonstrację siły przyjdzie jeszcze korzystna pora.

Magia: Możliwe, że z niejakim zaskoczeniem stwierdzisz, iż w nadchodzącym chaosie czujesz się bardzo dobrze. Nie hamuj się więc i podążaj za niosącą cię energią, a efekty mogą być niezwykle spektakularne.

Złoto: Czas gromadzenia zasobów i budowania potęgi. Oszczędność jest cnotą kryjącą w sobie wielką moc, której nie powinieneś odrzucać. W najbliższych dniach nieraz przyda się z niej skorzystać.

horoskop, hydra
Hydra
(sierpień)

Mistyka: Przestań chodzić z głową (głowami?) odwróconą ku przeszłości. Jeśli weźmiesz się poważnie za realizację postanowień, żadna przeszkoda nie będzie dla ciebie istotna. Masz łeb na karku, na pewno poradzisz sobie świetnie.

Wojna: Przeciwnicy niech lepiej schodzą ci z drogi. Wykorzystaj siłę przebicia, a w razie potrzeby zbombarduj adwersarzy swoimi argumentami. Nie masz się czego bać, w ten sposób możesz jedynie dowieść swej siły i wartości.

Magia: Nie pozwól, by nieprzewidziana (choć niekoniecznie nowa) szansa przeszła ci koło nosa! Warto zwolnić na moment i poświęcić chwilę tym tajemniczym sprawom. W najgorszym wypadku dowiesz się przynajmniej, jakie naprawdę masz w tym względzie oczekiwania.

Złoto: Jeśli wyda ci się, że ryzyko warte jest nagrody, podejmij je. Opłaci się, o ile tylko nie przesadzisz ze stawką i wiarą we własne siły.

horoskop, golem
Golem
(wrzesień)

Mistyka: Powoli, bez pośpiechu, spróbuj wyjść do ludzi i otworzyć się na nowe perspektywy. Te czekają na ciebie, musisz tylko je dostrzec i wybrać spośród nich te, które najlepiej pasują do twego charakteru oraz możliwości.

Wojna: Przyspiesz, zadziałaj bardziej dynamicznie, pozwól sobie na nieco spontaniczności, a nawet porywczości. Nie bój się pokazać, że też masz emocje, które inni muszą szanować tak samo, jak swoje własne.

Magia: Uważnie obserwuj to, co dzieje się wokół ciebie. Możliwe, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z rzucanych na siebie uroków. Znajdź "winowajcę" i wybadaj sytuację. Na rezultaty przyjdzie zapewne trochę poczekać, ale dlaczego by nie spróbować?

Złoto: Na fali uniesień i wszechobecnych wzruszeń twój spokojny charakter może bardzo ci pomóc w osiągnięciu najbardziej korzystnej pozycji finansowej. Być może warto też ustrzec innych przed złą decyzją, za co odpłacą się w przyszłości?

Ocena użytkowników
10 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Komentarze

0
·
Dziwnie jakiś ten horoskop pozytywny się wydaje...
0
·
Moc opuściła mnie w sesji coś mi mówi, że będzie ciężko. A co do złota, mam zostać kieszonkowcem ?
0
·
Możesz też zostać Noblistą.
1
·
Na Gameexe jest horoskop?!
Czekam na przepisy kulinarne, czyli coś w stylu "Kotlety ze smoka ą blansz w panierce".
0
·
Cierpliwości, nie demaskuj przedwcześnie naszej - nomen omen - kuchni...
0
·
W kuchni siedzą Vit i Noire i za żadne skarby nie oddadzą przepisów TOP SECRET! Będziemy walczyć chochlami i patelniami!
0
·
*podpisuje się pod Vit*
0
·
Jakby co mam przepis na gofry z gnolli, mogę podesłać.
1
·
Ale nie podoba mi się w tym jedno. Jako dawna maniaczka horoskopów itp. lekko kłóci mi się podpis pod danym znakiem tj. pod Wilkiem nie powinien być tak sucho "listopad" tylko 23.10 - 21.11. No wiecie, że to ma jakieś powiązanie z całą tą astronomią. Dodaje temu 0,01 % wiarygodności.
1
·
Myślę, że zadowolimy się pozostałymi 99,99 %

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...