szczury_wroclawia_szpital

Halloween na GameExe!

Wiedzieliście, że mieszkańcy USA wydają co roku na przebrania i gadżety Halloweenowe 3 miliardy dolarów? Jestem ciekaw, ile pieniędzy trwonią z tej okazji Polacy ;) My jednak postanowiliśmy uczcić to święto w inny sposób – serwując Wam literacką dawkę strachu! Redaktorzy GameExe specjalnie na dzisiejszy dzień przygotowali dla Was 10 ciekawych artykułów.

Na początek proponuję Wam zapoznać się z Halloweenowymi przemyśleniami Holdena. Ten tekst z pewnością narobi Wam smaku na więcej, zatem w dalszej kolejności możecie przeczytać recenzję kultowej gry Vampire the Masquerade: Redemption. Nie mieliście okazji zagrać? Po tej recenzji z pewnością tego zapragniecie...

halloweeen

Trzecie danie na tej uczcie to recenzja podręcznika do 4 edycji Dungeons & Dragons o wdzięcznym tytule "Open Grave". To gratka dla najbardziej zapalonych fanów, bowiem ta pozycja nie ukazała się (jeszcze) na naszym rynku. Autor tego tekstu, Courun, postanowił dorzucić jeszcze tekst o niejakim Palawie Joko z gry Guild Wars: Nightfall oraz o budzącej szczere przerażenie Valindrze Shadowmantle pochodzącej ze świata Forgotten Realms. Nasz redakcyjny Drow bardzo ceni sobie halloweenowy nastrój. ;)

Skoro już mowa o FR, to Ati postarała się o ciekawy tekst traktujący o Velsharoonie, bogu wszelakiego plugastwa czającego się w tym uniwersum. Warto zwrócić uwagę na wskazówki dotyczące wykorzystania Velsharoona w sesjach!

Pamiętacie Deionarrę z Planescape: Torment? W artykule Medivha znajdziecie naprawdę sporo ciekawych informacji na jej temat.

Na koniec coś, bez czego nie można się obejść w takiej publikacji, to znaczy recenzje książek. Wiktul, Medivh i nasz młody gniewny krzyslewy podzielili się swoimi wrażeniami na temat strasznego Zewu Cthulhu, świetnego Ubika oraz 5 części cyklu Wampiraci – Imperium Nocy.

Jest co czytać, prawda? Zatem nie zabieram wam już więcej czasu i życzę... strasznie dobrego czytania!

Komentarze

0
·
...ale mnie irytują te dzieci chodzące po mieszkaniach i szukające słodyczy... ludzie! tu nie Ameryka! (musiałem się wyżalić)
0
·
Po prostu sam nie jadasz i innym odmawiasz, w tym kłopot
0
·
I mówiące: "Cukielek albo psikutas"
0
·
Panie, widzi pan gdzieś tam na końcu "s" ?
0
·
No... faktycznie nie ma "s"... czyli "psikutas" bez "s"!
0
·
W sumie nawet tak Halloweenowo.

Mam nowy, zajebisty film - "Śmierć w Wenecji". Nieźle brzmi, co?
0
·
Kurczę, ile jest czytania! Pomimo tego, że nie przepadam za Halloween to skuszę się na artykuły.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...