Game Exe

Nowe artykuły

Dodał: , · Komentarzy: 0
Zasoby GameExe powiększyły się o 2 nowe artykuły. Pierwszy z nich to recenzja Fable autorstwa aMorka, debiutującego tym tekstem w redakcji. Jeśli chcesz poznać jego zapatrywania na "Przełomową grę, która wyznaczyła nowe trendy w RPG" oraz w której swoją przygodę zaczynasz jako dziecko, kieruj się bezpośrednio pod ten link.

Drugi artykuł jest tłumaczeniem tekstu o rasach w Wiedźminie dokonanym przez Eirin, również nową osobę w naszym gronie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak poszczególne rasy pojawiały się na Kontynencie, jakie są ich cechy charakterystyczne oraz jak ze sobą koegzystują, udaj się pod ten adres.

Game Exe

Zgodnie z licznymi prośbami i wyrazami poparcia od pewnego czasu trwa kolejna, już druga edycja, GE Wyborów. Ten cykliczny plebiscyt ma za zadanie wyłonić, kto na przestrzeni roku najbardziej wyróżnił się na forum swoim oryginalnym stylem i pracą. Wiesz kto zasługuję na nagrodę bardziej od innych? To nie pękaj i dokonaj wyboru ! Nie zwlekaj, tym samym pozwalając zrobić tego komuś za Ciebie ! Głosowanie nadal trwa. Więcej informacji o sposobie oddania głosu, a także o samym konkursie znajdziecie pod tym adresem.

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy wyniki ankiety. Pytanie brzmiało: Jaką masz ustawioną domyślną rozdzielczość ekranu podczas buszowania po internecie?

Wyniki ankiety

Głosowało 1785 osób. Tymczasem zachęcamy do głosowania w nowej ankiecie. Pytanie brzmi: Jak oceniasz szanse Age of Conan w starciu z World of Warcraft?

Game Exe

Witaj 2008!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W imieniu całej redakcji Game Exe chciałbym życzyć osobom nas odwiedzającym, wszystkiego najlepszego w 2008 roku. (Niech każdy dzień przynosi kolejne poziomy, nowe umiejętności...) Wszystkich rzeczy jakich brakło w 2007 i jeszcze więcej ;)

Game Exe

Życzenia 2k7

Dodał: , · Komentarzy: 5

Wszystkim naszym Użytkownikom, Fanom (i Fanatykom), Sporadycznym Gościom i Zespołom Konkurencyjnych Serwisów życzymy jeszcze w roku 2007 wszystkiego najlepszego z okazji Świąt! Niech to będzie czas, który spędzicie z najbliższymi (oby to nie oznaczało nudnej kolacji u 'przysłowiowej' cioci!) w domowej, swobodnej i ciepłej atmosferze. Poza tym jako redaktorzy, moderatorzy i administratorzy serwisu Game Exe życzymy wiele radości z prezentów i to nie tylko tych otrzymanych, ale też tych danych, i śniegu, którego ciągle jak na lekarstwo. Niech będą to po prostu spokojne i beztroskie święta z dala od zabiegania i zgiełku codziennego życia.

Święta

A od siebie dodam jeszcze, że w nadchodzącym roku Game Exe was nie raz zaskoczy. Zatem zostańcie z nami aż do kolejnej gwiazdki ;).

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy wyniki ankiety. Pytanie brzmiało: Wraz ze spadkiem cen dostępu do sieci wzrasta w Polsce popularność gier MMORPG. Co o tym sądzisz?

Wyniki ankiety

Głosowało 626 osób. Tymczasem zachęcamy do głosowania w nowej ankiecie. Pytanie brzmi: Jaką masz ustawioną domyślną rozdzielczość ekranu podczas buszowania po internecie?

Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłaszamy wyniki ankiety. Pytanie brzmiało: W przyszłych konkursach organizowanych przez GE jako nagrody preferowałbyś:

Wyniki ankiety

Głosowało 351 osób. Planując następne konkursy postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom ;-) Tymczasem zachęcamy do głosowania w nowej ankiecie. Pytanie brzmi: Wraz ze spadkiem cen dostępu do sieci wzrasta w Polsce popularność gier MMORPG. Co o tym sądzisz?

Game Exe

Ogłoszenie wyników

Dodał: , · Komentarzy: 5

Oto właśnie nadszedł TEN dzień. Dzień ogłoszenia wyników w naszym konkursie na opowiadanie humorystyczne lub parodie dzieła znanego pisarza fantasy. Wyłoniliśmy trzy prace, które nagrodzimy egzemplarzami książki Czarnoksiężnicy z krainy osobliwości. Pierwsze miejsce bezsprzecznie zajęło opowiadanie "Za mundurem kaci sznurem". Drugie to napisane w bardzo 'swojskim' stylu "O takich dwóch co poszli w miasto" z niejakim Geraltem i Jaskrem w rolach głównych. Trzecim wybranym przez nas opowiadaniem jest "Jak to się robi", odważne, mogące wywołać rumieniec wstydu i dosyć nietypowe mimo, że oparte na znanym niektórym pomyśle opowiadanie o tym jak TO się robi ;).

Gratulujemy zwycięzcom!

Game Exe

Koniec konkursu już bliski

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeśli ktoś chce nadesłać swoją pracę na nasz konkurs to właśnie bije ostatni dzwonek. Pracę przyjmujemy jeszcze tylko dziś do godziny 24. Jeszcze nie jest za późno by wziąć udział! Powodzenia ;-).

Wczytywanie...