Osiemnastka Stargate na Game Exe!

1 minuta czytania

Właśnie dziś mija równo 18 lat od światowej premiery filmu Stargate, który stał się podwaliną dla całego uniwersum Gwiezdnych wrót, budowanego przez kolejne sezony seriali oraz dwa pełnometrażowe kinowe obrazy. Game Exe zaprasza, byście razem z nami uczcili osiemnastkę Stargate!

stargate

Marka Gwiezdnych wrót obchodzi dzisiaj swoje osiemnaste urodziny, dlatego postanowiliśmy przypomnieć wam same początki uniwersum. Tym samym na łamach naszego portalu pojawiły się recenzje wszystkich trzech pełnometrażowych filmów, w których nie tylko stworzono całe uniwersum, ale postanowiono także z rozmachem zakończyć wątki zapoczątkowane przez serial telewizyjny. Mowa rzecz jasna o oryginalnym Stargate, The Ark of Truth oraz Continuum.

Gdyby nadal było wam mało, to dział poświęcony systemowi RPG spod szyldu "Stargate SG-1" wzbogaca się o dwa artykuły o Władcach Systemu. Tym razem czeka na was sędziwy oraz mądry Yu, jak też budzący grozę, otaczający się wyjątkową czcią samozwańczy pan życia i śmierci, czyli Sokar.

Zapraszamy także do specjalnego tematu na forum, w którym gwiezdne wrota stoją otworem i czekają na międzygalaktycznych podróżników, którzy podzielą się swoimi komentarzami odnośnie całego uniwersum. Gwiezdnym wrotom życzymy powrotu do służby i czekamy na kolejne sezony seriali!

Komentarze

0
·
Podobnie jak z "Nieśmiertelnym", tak i tutaj nie mogę zrozumieć dlaczego żadne wielkie studio nie wpadło na pomysł zrobienia z tego świetnej gry. Zwłaszcza w ramach MMO "Gwiezdne Wrota" stwarzają nieograniczone możliwości. Choć możliwe, że właśnie to byłoby największym problemem.
Ach, gdzie te czasy, gdy człowiek wracał biegiem z podstawówki, by z wypiekami na twarzy obejrzeć na młodziutkim TVN nowy odcinek...

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...