bitwa_blizniakow

Dziewiąte urodziny i jubileusz Game Exe – Dzień Końca Świata (z konkursem!)

2 minuty czytania

Dziś niesiemy dla wszystkich złe wieści, albowiem dzień końca świata nadszedł! Nie poznacie zwycięzców wszelkiej maści konkursów z okazji jubileuszu, nie dowiecie się, kto jest naj z wyborów Game Exe ani nie ujrzycie więcej światła, bo ciemność zapadnie na Ziemi! Jak sobie radzimy z tym my, dzielna redakcja na czele z Arcydiabłem Wiktulem i Wielkim Mistrzem Nazinem?

koniec świata

"Nie ma bata, nie będzie końca świata. W końcu nie zdążyłem opieprzyć wszystkich za lenistwo!" – to zdanie padło niejednokrotnie z ust naczelnego. Nazin z kolei komentuje koniec świata wiele mówiącym milczeniem – ****. Interpretację pozostawiam wam. Nasz Drowi przyjaciel twierdzi zaś, że koniec nastąpi, kiedy zechce tego jego pajęcza królowa. Całkiem inne nastawienie ma nasz przedstawiciel Imperatora, Hassan' głoszący wszerz i wzdłuż, że dzień sądny nadszedł i jest to ostatnia okazja, aby zapoznać się z bardzo dobrymi powieściami z serii "Herezja Horusa". Podobnego zdania jest nasza przyjaciółka Ati.

Mamy dla was też dobrą wiadomość – jeśli koniec świata nie nadejdzie, to czekają was ciekawe nagrody z konkursów, których już jest siedem. Oto one:

A co na dzisiaj przewidzieliśmy? Niestety, nic. Żartuję! Jest nowy konkurs – w komentarzach do newsa lub na naszym Facebooku podawajcie pomysły na spędzenie ostatniego dnia przed końca świata. Macie na to czas do 1:00 w niedzielę (23 grudnia). Wziąć udział w konkursie mogą jedynie osoby zalogowane na Game Exe, chyba że pomysły podajecie na Facebooku. Potem zgłosimy się do was w sprawie adresu na forum bądź tymże serwisie, gdyż najciekawszy komentarz nagrodzimy książką "com. Tajemnica Internetu". Oprócz tego, wśród dzisiejszych atrakcji do sprawdzenia są: recenzja Syna Neptuna, ocena pierwszego sezonu serialu American Horror Story oraz dwa artykuły z "Wiedźmina 2" – o upodobaniach Geralta w fryzurach oraz o Ciaranie.

Na koniec (nie ten światowy, który miejmy nadzieję, że nie nadejdzie) wywiad z Władcą Game Exe, Wiktulem! Przeprowadzony został przez Hrywiego i większość redakcji (w tym ja) nie ukrywa, że też chce zaznać trochę sławy. Chcecie, aby nowy redaktor zrobił wywiad także z innymi osobami – z Drowim kapłanem – Courunem czy przedstawicielem Imperatora – Hassanem'? A może z pewnym uzdolnionym bardem?

Komentarze

0
·
Ze swojej strony zaznaczę tylko, że wywiad jest w pełni obiektywny, absolutnie spontaniczny, a odpowiedzi do bólu szczere i naturalne. Na koniec świata nie chciało mi się kłamać
0
·
Hmm... pomysł na ostatni dzień przed końcem świata... doprowadzić do zagłady ludzkości w Mass Effect 3! Co? jak już koniec świata to wszędzie!
0
·
Chcemy wywiadu z Courunem!
Ostatni dzień... Poważnie pytacie? Jako, że zbliża się zupełny koniec, całkowite null, bezapalacyjne finito, w dobrym tonie byłoby go spędzić na smutno. A zatem spać do późna, a nawet po przebudzeniu leżeć i leżeć w poczuciu absolutnej beznadziei tak długo, jak będzie to możliwe, najlepiej aż do wieczornych Faktów. Następnie, wstawszy wreszcie, nie odsłaniać uszytych specjalnie na tę okazję czarnych zasłon, a zamiast tego usiąść z kubkiem czarnej jak węgiel kawy i odpalić na DVD siedmiogodzinne węgierskie Sátántangó - film wprowadzający w większą rozpacz, niż długość wczytywania się zapisu gry w Gothic II. Gwarantuję, że tak przygotowany człowiek przywita kometę czy inne tsunami z ulgą i nadzieją na lepsze jutro. : )
0
·
Chcecie wywiad z Courunem? Dostaniecie wywiad z Courunem
0
·


A już bardziej na temat - co na koniec świata? EXTERMINATUS!

W Space Marine, naturalnie.
0
·
0
·
Ach, tam jest Komisarz Holt. Ach, Komisarz Holt. 3IF WE DIE THIS DAY WE DIE IN GLORY, WE DIE HEROES DEATHS
BUT WE SHALL NOT DIE, NOO!
IT IS THE ENEMY WHO SHALL TASTE DEATH AND DEFEAT!

Ach, spees. Tak właśnie widzę koniec tego świata.
0
·
Strateks wygrał Gratulujemy i dziękujemy osobom, które wzięły udział w konkursie

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...