Popołudniowa herbatka

1 minuta czytania

teaparty, alicja w krainie czarów

Miałam zamiar znowu rozpisać się z okazji poniedziałku i porannej kawy, ale przyznam się od razu – zaspałam. Karnie w pośpiechu siorbnęłam swoją kawę i tyle. Chociaż zważywszy na to, że większość z was i tak nie przepada za kawą, postanowiłam zabawić się w Szalonego Kapelusznika i zorganizować popołudniową herbatkę. Poszukiwany jest tylko Marcowy Zając. A może Zającowa?

Tak, czy inaczej mamy biszkopta (bo biszkopty lubicie, prawda?) i herbatę... No właśnie, tylko jakiej sobie życzycie? Malinowej, cytrynowej, rooibos, zielonej? A może Yerba Szmate... pardą Mate? Jaka jest wasza ulubiona herbata? Tak, myślę, że to dobry czas na herbatę. Robi się coraz zimniej, wieczory zapadają coraz szybciej. Romantyczne dusze powiedzą, że to czas przytulanek pod kocem, książek i herbaty. Ja powiem, że to pora gór zużytych chusteczek do nosa i cholernie... rześkich porannych spacerów z psem. A wam z czym kojarzy się jesień?

Do wieczornej lektury proponujemy: anty-polecankę Biela w recenzji "Sztejera 2", "Piknik na skraju drogi" z Charonem (nie zapomnijcie obola!) i recenzję gry "Bastion", czyli tekst naszego ojca marnotrawnego Strażnika (z radością witamy znowu w ekipie!). Do tego wszystkiego mamy również niespodziankę, dzięki Glovis, na forum pojawiła się nowa ranga – Kamael, więcej o nim przeczytacie w temacie o rangach na naszym forum!

Wszystkiego najlepszego z okazji nieurodzin!

piknik na skraju drogi, okładkabastion, okładkasztejer 2, okładka

Komentarze

0
·
"Earl Grey" rulez! Piję ją od najmłodszych lat. Nienawidzę za to zielonej herbaty. Gdy ją pije, mam ochotę wysterylizować sobie język...
0
·
Czekam na zimowe wieczory z grzańcem .

A herbata dobra jest tylko jak ma fusy, bo inaczej to barwi kubki i nie mogę tego domyć.
0
·
Kawa > Herbata.

Ale jak już herbata to:Kapitan inspiruje pokolenia. He, he, łapiecie? Pokolenia.
0
·
W sumie sobie zdałam sprawę, że nie mam swojej ulubionej herbaty. Wiem za to na pewno, że nie znoszę herbaty z dzikiej róży. Bleh.
0
·
Bo Ty masz tak Lav:Mam nostalgię na Star Treka. Coffee!
0
·
Zielona i w życiu nie z torebki (zwłaszcza nie dla liptona!). W ogóle dostałam kiedyś takie herbaty-kwiaty, widzieliście je?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...