Game Exe

Gwardia Królewska

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nigdy nie zastanawiałeś się nad tym, że twoim powołaniem jest służyć Królestwu? Pomagać jego obywatelom, pilnować porządku, brać udział w ważkich misjach? Jeśli od urodzenia masz takie przeczucie, wstąp do Gwardii Królewskiej! Tutaj zaznasz przygody, poznasz wspaniałych kompanów, będziesz mógł służyć królowi.

Game Exe

Dzień kobiet

Dodał: , · Komentarzy: 0

W imieniu całej redakcji Game Exe z okazji dnia kobiet chciałbym wszystkim naszym Czytelniczkom złożyć najserdeczniejsze życzenia ! A więc spełnienia wszelkich marzeń, szczęścia w życiu i żeby w ten szczególny dzień byłyście traktowane miło i wyjątkowo !

Game Exe

Święta!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Z okazji Świąt, w imieniu całej redakcji Game Exe składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, miłego i wesołego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia, udanego sylwestra i aby kolejny rok przyniósł same dobre rzeczy.

Game Exe

2 Lata istnienia!

Dodał: , · Komentarzy: 4

Tak to już dwa lata odkąd po raz pierwszy w sieci zaistniał wtedy jeszcze mały serwis o Neverwinter Nights. Od tego czasu niesamowicie dużo się zmieniło. Po 9 miesiącach od powstania strona przekształciła się w Królestwo cRPG, a z kolej po 6 miesiącach w fuzji z inną stroną powstało to co teraz widzicie – Game Exe. Strona, jak z resztą wszystko w życiu, miała swoje wzloty i upadki. Część wynikało z podjętych decyzji, które niestety okazały się błędne, ale jak to się mówi człowiek uczy się całe życie i na własnych błędach. Na samym początku na stronie było raptem 14 artykułów, teraz ta liczba jest o wiele większa (a co najważniejsze – ciągle rośnie). Od początku istnienia również kilka razy zmieniał się wygląd strony. Ten który możecie tutaj oglądać jest już dziewiątym! A tym czasem zobaczymy co przyniesie nam kolejny rok...

Game Exe

Komentarze

Dodał: , · Komentarzy: 3

Właśnie na stronie został wprowadzony całkowicie nowy system komentarzy, mający na celu ułatwienie komentowania i uczynienie tej procedury bardziej przejrzystej. Zapraszam do komentowania ;)

Game Exe

gameexe.pl!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dziś na stronę można wchodzić przez adres http://gexe.pl ! Najlepiej z niego korzystać gdyż będzie on zawsze aktywny i nie będzie problemów z wejściem.

Game Exe

Nowy Lay!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak zapewne zdążyliście zauważyć na stronie pojawił się zupełnie nowy lay, mam nadzieje że będzie się wam z niego przyjemnie korzystać.

Game Exe

Powrót!!!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Witam, po długiej przerwie naszych stałych bywalców jak i nowe osoby które trafiły tu po raz pierwszy niejako przez przypadek. Każdemu należą się słowa wyjaśnienia odpowiadające na pytanie co działo się z portalem ostatnimi dniami? Zapewne to co spowodowało nasze tajemnicze zniknięcie nie jest obce żadnej osobie, która śledziła nasze losy bliżej. Akcja protestacyjna pod przywództwem Ekhteliona przyniosła wymierne rezultaty, nawet ja, który to nie zdawałem sobie sprawy ze szkodliwości poprzedniego właściciela serwera w końcu dostrzegłem ją. Dalsza cześć tej historyjki potoczyła się już znacznie szybciej, chodź oczywiście mamy nadzieje, że ktoś zauważył nasza nieobecność. Poszukiwania nowego serwera trwały trochę, w końcu znaleźliśmy przyjazną ofertę za rozsądne pieniądze (Wielkie podziękowania dla Hawkwooda). Jaki nowy serwer jest, o tym w najbliższym czasie przekonacie się na własnej skórze korzystając z Game Exe. Zapewniam wszystkich, taka sytuacja więcej się nie powtórzy, wiec nie macie się czego obawiać. Nadeszła pora na duże zmiany, w najbliższym czasie przesiądziemy się na wygodna domenę gexe.pl, ponadto nareszcie mamy możliwość zbudowania pokaźnego downloadu dzięki pokaźnej pojemności nowego serwera. Również w najbliższym czasie szata graficzna ulegnie całkowitej zmianie. Dzięki waszym sugestiom zreformujemy regulamin. Czekamy na dalsze opinie z waszej strony zarówno w tej jak i w innych sprawach. Warto by również wspomnieć o nowych osobach, które trafią do redakcji niebawem. Przyjmijcie ich ciepło.

Wczytywanie...