Gwardia Królewska

1 minuta czytania

Nigdy nie zastanawiałeś się nad tym, że twoim powołaniem jest służyć Królestwu? Pomagać jego obywatelom, pilnować porządku, brać udział w ważkich misjach? Jeśli od urodzenia masz takie przeczucie, wstąp do Gwardii Królewskiej! Tutaj zaznasz przygody, poznasz wspaniałych kompanów, będziesz mógł służyć królowi.

Mamy stworzony własny świat, w którym istniejemy jako Gwardia. Systemy polityczne, gospodarcze – wszystko to jest i czeka na Ciebie. Jako Gwardzista możesz brać udział w misjach i sesjach. Stworzyliśmy został system rang wojskowych, możesz awansować, piąć się coraz wyżej po szczeblach kariery wojskowej. Każdy z Was dostaje żołd, który może wydać w gospodach, sklepach, u rzemieślników, na arenach walk, oraz u nauczycieli walki. Gwardia ma własną zbrojownię, a dla posiadaczy dużej ilości pieniędzy czekają zamorscy sprzedawcy ze wspaniałymi przedmiotami. Możesz także studiować magię by stać się potężnym magiem. Nasz zbiór czarów, który stale się rozwija czeka tylko by zostać wykorzystanym. Jest również rozwinięty system przygód, każdy ma swoją kartę postaci, która rozwija się wraz z postępem wojskowym i w przygodzie.

Aby się dołączyć, musisz jedynie złożyć przysięgę wierności Królestwu, stworzyć swoją kartę i pobrać ekwipunek ze zbrojowni. Mam nadzieję, że dokonasz dobrego wyboru. Potrzebujemy cię!

Dołącz już dziś!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...