Walentynki na GameExe!

2 minuty czytania

Znajdą się i tacy, którzy 14 lutego postrzegają jako pułapkę – wymyśloną tylko po to, aby napędzić ludzi do zakupów w martwym miesiącu. Zostawmy jednak te problemy i zajmijmy się tym, co dostajecie od nas w prezencie. Walentynki na GamExe właśnie się rozpoczynają, więc mamy dla was kilka tekstów o szeroko pojmowanej miłości. A któż niósłby lepsze przesłanie miłości niż wasz ukochany redaktor?

walentynki

Na 14 lutego nie przygotowaliśmy żadnych misiów czy czekoladek, ale to, co możemy dać wam najlepszego. Szykujcie się zatem na smutną i wciąż świetną historię Jona i Ellesime, czyli przykład na to, że w życiu miłość nie zawsze zwycięża.

Jeśli nadal wam mało, to mamy dla was artykuł o Yennefer, czyli czarodziejce, która stała się miłością życia niejakiego Geralta z Rivii. Ten ostatni szuka swojej ukochanej, co nie oznacza wcale, że nie korzysta z życia. Weźmy dla przykładu taką Ves... Cóż, miłość ci wszystko wybaczy?

Holden przygotował dla was felieton, w którym zastanawia się nad miłością i seksem w grach RPG. Zdarzyło wam się zakochać w komputerowej białogłowej czy herosie? Nasz redaktor przeprowadza szybki spis produkcji, które różnie traktują ten temat i boleśnie obnaża prawdę.

Jeśli uważacie, że felieton Holdena po macoszemu traktuje świat Gwiezdnych Wojen, to z pomocną dłonią pojawia się nasz świeży nabytek, Krix, prezentując swoje Walentynki w Świątyni Jedi. Warto sprawdzić, czy nauki wielu Mistrzów o tym, że przywiązanie prowadzi na Ciemną Stronę, należy wsadzić między bajki.

Tyle dobrości, a tu zbliża się jeszcze jedyny w roku prawdziwy Tłusty Czwartek!

Komentarze

0
·

Cytat

Znajdą się i tacy, którzy 14 lutego postrzegają jako pułapkę - wymyśloną tylko po to, aby napędzić ludzi do zakupów w martwym miesiącu.


O to chyba ja
0
·
Mam nadzieję, że w Tesco będą tanie pączki...
0
·
Najlepsze kupne pączki to są w Auchan.
0
·
W Auchan są najlepsze okazje na dziale z elektroniką użytkową - swego czasu głośniki Logitecha kupiłem taniej, niż stały na Alledrogo. A pączki kupię w lokalnej piekarni.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...