Aktualizacja jubileuszowa #5

1 minuta czytania

Przyjęcie urodzinowe bez przyjaciół jest jak piwko bezalkoholowe. Niby można spróbować i czuć w tym wszystkim klasyczny smak, ale zdecydowanie to nie jest już to samo. Dlatego postanowiliśmy zaprosić do zabawy naszych doskonałych sojuszników z Trzynastego Schronu i jak za starych, dobrych czasów zorganizować z nimi wspólny konkurs. Zadanie nie jest może specjalnie trudne, ale wymaga wysilenia szarych komórek oraz ukrytych pokładów kreatywności. Warto, bo jak to zawsze z nami bywa, szanujemy trud i nigdy nie zapominamy go odpowiednio nagrodzić.

trzynasty schron

W tym miejscu warto przypomnieć o innych obecnie trwających konkursach. Wszystkie z nich znajdziecie na naszej specjalnej podstronie jubileuszowej.

Bez obaw, huczne świętowanie ze "schroniakami" nie spowodowało, że zapomnieliśmy o dzisiejszej aktualizacji. Mikael przygotował kolejne uzupełnienie działu o "Age of Decadence", grze osadzonej w nietypowych klimatach post-apokaliptycznych. Tym razem możecie poczytać trochę o pochodzeniu, które nie jest tutaj błahą sprawą, a także umiejętnościach cywilnych – od alchemii po wiedzę ulicy. Z kolei Amaro przyszykował dwie nowe recenzje komiksów, równie mocno krążące wokół klimatów szeroko pojętej zagłady. "Y – ostatni z mężczyzn" rozgrywa się w świecie, gdzie praktycznie wszystkie ssaki płci męskiej wymarły, natomiast "Cyann" opowiada o poszukiwaniu antybiotyku na tajemniczą epidemię.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...