Aktualizacja jubileuszowa #2

1 minuta czytania

Nie zwalniamy tempa. Wczoraj premiera, dzisiaj recenzja. "Łotr 1" obecnie dzieli i rządzi na ekranach kin, a z każdego zakątka nadciągają optymistyczne reakcje pierwszych widzów, którzy mieli już okazję obejrzeć film. Czy Disney ponownie dał radę i trzyma wysoki poziom jakościowy swoich aktorskich produkcji? Wiktul postanowił to sprawdzić, a jego recenzję znajdziecie pod tym adresem.

gwiezdne wojny,łotr 1

Tego wieczora nie zabraknie też klasyki. "Trzynasty wojownik" nie aspirował nigdy do bycia arcydziełem gatunku, jednak to obraz, który obrósł przez lata pewnego rodzaju kultem i warto po dłuższej przerwie pochylić się nad nim, aby zweryfikować, czy faktycznie taki status jest mu należny. Zresztą, trudno znaleźć na to lepszy moment niż nasze trzynaste urodziny.

Skoro mówimy już o kultach, to Piastun przygotował na tę okazję interesujący artykuł o istotach z mroku Indii Wschodnich. Kto nie lubi poznawać nowych kultur i wierzeń? Strażnicy Galaktyki coś o tym z pewnością wiedzą, ale krzyslewy jest z natury sceptyczny, dlatego postanowił spojrzeć na ten temat i zrecenzować komiks z ich udziałem – "Nieskończoność". Nieskończenie dobry czy kiepski? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w tym tekście.

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o czytelnikach, którzy mają w sobie żyłkę zdobywcy. Na specjalnej stronie jubileuszowej dodaliśmy kolejne konkursy – do zgarnięcia ciekawe nagrody, więc nie ma na co czekać!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...