Dziewiąte urodziny i jubileusz Game Exe – dzień 6

1 minuta czytania

U nas w redakcji było takie świętowanie, że pominęliśmy aż trzy dni jubileuszu. Większość osób na kacu, więc to mi przyszło, jako jedynej osobie bez bólu głowy i złego samopoczucia, napisania kolejnego newsa o jubileuszu – po dniu drugim przyszedł czas na szósty. Oby naczelny nie umiał liczyć do trzech...

hades

Co dzisiaj nas czeka? W ramach przeprosin za opuszczenie trzech dni, będzie tego dużo. Przede wszystkim wybory Game Exe, czyli na najfajniejszych użytkowników, największych nabijaczy postów, psycholi itd. Kolejną atrakcją są konkursy na własną recenzję oraz opowiadanie, w których trzeba wykazać się umiejętnościami i kreatywnością. Dla osób, którzy wolą odpowiedzieć na parę pytań i liczyć na szczęście, pozostaje konkurs "Fabryka Zamieci". Oprócz tego, pozostaje jeszcze mały wysyp artykułów: Holden zrecenzował dla was książkę jednego z najlepszych pisarzy – Okrutny Wiatr Glena Cooka, Ranger Krzyś postanowił sprawdzić DLC do "Dragon Age 2" – Książę na wygnaniu, a Hassan ocenił klasyk filmowy – Conana! Enjoy!

PS: I przygotujcie się duchowo na konkurs "Assassin's Creed", w którym będziecie musieli zaplanować miejsce i czas akcji nowej odsłony serii oraz stworzyć nowego bohatera! Warto ruszyć głową, bo to już siódmy z naszych konkursów jubileuszowych i kolejny, w którym do zdobycia są całe zestawy nagród!

Komentarze

0
·
Fajnie Będą wybory Trzeba będzie zagłosować
Użyszkodnicy i użyszkodniczki do glosowania marsz
Jak tylko pojawi się stosowny temat oczywiście
0
·
WYBORY JUŻ DOSTĘPNE NA FORUM W DZIALE UŻYTKOWNIKÓW, ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...