szczury_wroclawia_szpital
Game Exe

Dzień Chłopaka na GameExe!

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: piątek, 30 września 2011

30 września. Z czym wam się kojarzy ta data? Z końcem wakacji studenckich? Z początkiem deszczowej jesieni? Oczywiście, że kojarzy się wam z Dniem Chłopaka!

dzien chlopaka

Jeszcze w czasach szkolnych pamiętam, jak tego dnia dziewczyny z naszej klasy przynosiły nam prezenty. Pewnie wcześniej robiły jakąś zrzutkę i kupowały nam te wszystkie mniej lub bardziej przydatne rzeczy. Pewnie gdzieś w pudle nadal mam otrzymany samochodzik, pewnie do dziś gdzieś tam na dnie znajduje się smoczek dziecięcy, które nasze drogie dziewczyny kupiły nam z nadzieją, że taki podarek nas rozbawi. Cóż, milczeniem podsumuję ten pomysł i jednocześnie przypomnę, by wszelkim chłopakom złożyć dziś życzenia.

Trzeba odróżnić dzisiejsze święto od Dnia Mężczyzny, który w Polsce obchodzony jest 10 marca – dwa dni po szczególnym dniu dla każdej z dam. Jednak ja dziś pragnę zapytać wszystkie dziewczyny – te młodsze i te trochę starsze – komu byście chciały złożyć dziś życzenia?

Opcji jest oczywiście wiele. Czy będą to przystojniacy czy też wieczni chłopcy? Superman? Alistair? A może ktoś mieszkający dużo bliżej? Ja także chętnie kilka przyjmę, zaś patrząc na skład osobowy redakcji, wielu z nas dzisiaj chętnie je przyjmie. Prezentami nie pogardzimy, czekoladki wszelkie zjemy a resorakami będziemy się bawić aż do późnej nocy, organizując nielegalne wyścigi pod naszymi domami z innymi chłopakami.

Jednak wszyscy uwielbiają nas za wnętrze. To właśnie osobowość jest tutaj najważniejsza, dlatego lepiej przyjrzeć się wnętrzu i cnotom Seltkirka, niż też jego mocno już... zużytej twarzy. Ah, no tak, Geralt... Kto złoży życzenia Geraltowi? Pamiętajcie, że czarodziejki mają pierwszeństwo!

Komentarze

Lionel · piątek, 30 września 2011, 16:22
0
Z tego co pamiętam, to ja dostałem m.in puzzle z samochodem, śróbokręt, dziecięcą skarpetkę czy dyplom Superchłopaka. Takie pierdoły, że nawet nie wiem gdzie teraz leżą. Ale mimo to, miłe to.
Lily · piątek, 30 września 2011, 18:12
0
Ach, Alistair...

No ładnie, to sobie zakładacie temacik i czekacie na życzonka, tak? Zero podchodów, tylko kawa na ławę, hehe. No to chłopaki, wsiego dobrego
enether · piątek, 30 września 2011, 18:16
0
A z tego co ja pamiętam u mnie w Liceum przodowały prezenty praktyczne. Jako że nasza przeszło dwudziestka uwielbiała bez wyjątku jeść, toteż na dzień chłopaka zawsze dostawała po wielkiej, pełnej szyneczki, sera żółtego i sałaty bułce, słodycze, soczki i wsio inne co tylko da się zjeść. I były to najlepsze możliwe prezenty.


Jedzeeeeenieee...
Eirin · piątek, 30 września 2011, 18:16
0
Garrus... Mój drogi pracuje nad tym, jak przeniesc sie do uniwersum Mass Effect.


Najlepszego chlopy!
Pandora · piątek, 30 września 2011, 18:52
0
My zamawiałyśmy pizze, ale po bardzo nieudanym prezencie chłopaków na dzień kobiet przestałyśmy ; p

Wszystkiego najlepszego!
krew_na_scianie · piątek, 30 września 2011, 20:00
0
Cóż, ciężko przejść obojętnie koło takiego tematu. Wszystkiego najlepszego panowie!
Bielu · piątek, 30 września 2011, 20:44
0
Co najzabawniejsze, że gdybym nie wszedł dzisiaj na gexe.pl* to bym zapomniał to tym święcie. Dzięki za złożone (i przyszłe) życzenia

* Ale nie traktujcie tego tak dosłownie ok? \"\"
bosiaxd · piątek, 30 września 2011, 20:49
0
Wszystkiego najlepszego chłopcy ;P.

Na Dzień Kobiet też będziecie zakładać temat ?? ;D
Kiyuku · piątek, 30 września 2011, 21:14
0
Jasne że tak Też podziękuję. A co!
Obserwator · sobota, 1 października 2011, 07:50
0
Ja również dziękuję za życzenia mimo, że dopiero je przeczytałem
krzyslewy · sobota, 1 października 2011, 08:48
0
Ja także dziękuje za życzenia

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...