Toril – nowy patronat Game Exe + konkurs

1 minuta czytania

toril

Redakcja Game Exe chciałaby z niekłamaną przyjemnością poinformować, że nawiązała współpracę z Torilem – nowym oraz interesującym projektem na rynku gier przeglądarkowych.

"Osadzona w Zapomnianych Krainach opowieść o przyjaciołach budujących własną potęgę to zaledwie fundament dla inicjatyw graczy. Miłośnicy gier typu Vallheru odnajdą na Torilu wiele znajomych elementów, lecz już na wstępie należy zwrócić uwagę, że cała warstwa mechaniczna została zaprojektowana tak, by wspierać warstwę fabularną, czyli pisane sesje. Poza elementami znanego systemu D&D oraz inspiracją FATE, wprowadziliśmy wiele rozwiązań stworzonych z myślą o tekstowej formie rozgrywki."

Jeżeli chcecie aktywnie uczestniczyć w rozwoju gry i wpłynąć na jej kształt, to pozostaje nam tylko gorąco zaprosić na specjalne forum dyskusyjne, gdzie możecie do woli dzielić się swoimi pomysłami z twórcami, a także wesprzeć ich dobrym słowem. Zainteresowanych zapraszamy również do zapoznania się z artykułem autorstwa Pandory, który kompleksowo tłumaczy podstawy oraz idee przyświecające grze.

Hasło Torilu to "Opowieść jest najważniejsza", ponieważ decyzje każdego gracza będą mieć diametralny wpływ na kształt całego uniwersum. W celu potwierdzenia tego niezbitego faktu, razem z zespołem organizujemy konkurs na nazwę stolicy Skraju – regionu na granicy Zachodnich Ziem Centralnych i Amnu, która będzie sercem całej akcji. Na zwycięzcę czeka, a jakże, zasłużona nagroda i wieczna chwała w annałach produkcji. Owocnych łowów!

Komentarze

0
·
Brzmi super
0
·
Ej bo słabo to łapie. Działa już czy będzie działać?
0
·
Będzie. 1 czerwca startuje beta gry.
0
·
Uuuuuu!
0
·
Kaczki! Uuuuuu

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...