Podsumowanie ankiety

2 minuty czytania

Za nami pierwszy dzień wiosny, więc czas najwyższy podsumować naszą dotychczasową ankietę i zaproponować wam udział w kolejnej. Jak pewnie pamiętacie, pytaliśmy was o randkę w stylu prawdziwego miłośnika RPG.

podsumowanie ankiety

Luty nie bez przyczyny nazywany jest miesiącem zakochanych, jednak postanowiliśmy nie męczyć was próbą zdefiniowania miłości czy też wysłać na poszukiwania drugiej połówki. Nas interesowała randka w stylu miłośnika gier fabularnych.

Muszę przyznać, że nie jestem zaskoczony wynikami. Powinienem się chyba martwić, bowiem większość biorących udział w naszej ankiecie ma zdecydowanie dość niebezpieczne zapędy, zaś potrzeby serca być może zbyt mocno kojarzą się wam z morderczymi zapędami. Przyjrzymy się zatem temu, jak głosowaliście.

ankieta

Zwycięzcę już omówiliśmy, dlatego należy jeszcze wspomnieć o drugim miejscu, które pozwala wam pozostać w domu. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że taka randka została po prostu pieczołowicie przygotowana, a nasze oszczędne społeczeństwo najlepiej czuje się na gruncie, który doskonale zna. Podium zamyka opcja z przebieraniem się. Jeśli jedna z naszych czytelniczek pragnie przywdziać strój kapłanki Lolth, to ja nie widzę żadnych przeciwwskazań.

Myli się ten, kto pomyślał, że zapomniałem o podsumowaniu ankiety poprzedzającej tą, którą można w dużym uproszczeniu określić jako "walentynkową". Pytaliśmy przecież o dość ważną kwestię, czyli zakończone obchody jubileuszu naszego serwisu. Jak wtedy głosowaliście?

ankieta

Większość głosujących oceniła nasze urodziny pozytywnie. Można było coś wygrać, w oczekiwaniu na wyniki przeczytać nowe artykuły, zaś Naczelny osobiście pomagał dobrać kolor lakieru do Ferrrari, które otrzymał każdy, kto wysłał mu pracę z mackami. Pewnie się wkurzy, bo to miała być tajemnica...

Drugi wynik martwi nie mniej niż próba zdobycia czyjegoś serca na drodze przemocy. Okazuje się, że część osób o naszym jubileuszu nie wiedziała. Musimy więc postarać się o bardziej nachalną reklamę. Może logo serwisu na jogurtach z Biedronki? Ewentualnie krótki blok reklamowy tuż przed "Na Wspólnej". Podium zamykają pozytywne opinie, które zauważają jednak, że do ideału jednak czegoś zabrakło. Macie rację – Ferrari to pomału przeżytek i pora zastanowić się nad czymś lepszym. Swoje propozycje możecie przedstawić w komentarzach i zobaczymy, co da się z tym zrobić.

Zapraszamy do udziału w nowej ankiecie, w której pytamy o stosunek waszych znajomych do faktu, iż lubicie fantastykę. Uciekają z krzykiem? A może już mają gotowy pomysł na własną postać?

Komentarze

0
·
Hmm... a może czytelnicy potraktowali opcję z mieczem metaforycznie?
0
·
Aaaaa... Cecil i Rosa, dobry wybór grafiki na walentynki. FF zawsze miało dobre wątki miłosne.
0
·
Haha, Jezid, rozumiem, że serce też było metaforyczne?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...