[The Elder Scrolls V: Skyrim] The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn - solucja

Mam pytanie czy po zabiciu Miraka można dalej podąrzać za hermeusem morą czy sie nie da?
Odpowiedz
Problem nr 1 jaki miałem- nie mogłem okiełznać smoka. Tu okazało się że źle do tej pory używałem krzykow !!! Pełna zdolność składa się z 3 słów więc krótkie naciśnięcie nic nie daje albo daje nie w pełni. Przytrzymanie przycisku i wypowiedzenie seryjnie 3 słów robi robotę Lepiej późno niż później ta wiedza
Odpowiedz
Problem nr 2 to zakończenie walki i powrót na wyspę . Z miraakiem nie mam problemu. Daje mu wchłania dusze smoków, ale ściąga tylko z dwóch. Potem pojawią się Zmora, kończy z nim zabawę. Ja czytam ksiege ale ... wrócić nie mogę bo cały czas wysoko lata 3 smok - wróg ale nie atakuje. I lipa. Różne kombinacje robiłem włącznie z tym że sam zabiłem Sahrotara na samym początku walki. Czytałem że można spróbować trafić go Przymusem wyląduje i wyparuje. Ja jeszcze dziś sprawdzę czy jak wleze do sadzawki i padnę, to jak pojawię się u Skalow ( raz to zrobiłem i widziałem że działały moce na mnie cały czas) to czy wszystko mam - np. nowe słowo mocy z Apokryfu i księgę. I przeczytam ja jeszcze raz ... Może nie będzie już smoka i będzie można mieszać w umiejętnościach
Odpowiedz
Dokończę, bo może komuś kiedyś się jeszcze przyda. Działa mój pomysł. Po wszystkim , czyli po unicestwieniu Miraaka przez Zmore, odczytaniu księgi 2x - pierwsze uaktywnia dostęp do modyfikacji umiejętności, 2 do powrotu do Soltsheim- smok nr 3 dalej lata jako wróg. Przez to nie można nic w umiejętnościach namieszać A tym bardziej wrócić na wyspę. Wlazłem więc do sadzawki z tą dziwną wodą, zzieleniałem aż padłem i ... zrespiłem się na wyspie A dokładnie w wiosce Skalów skąd przenosilem się do Apokryfu. Szybki przegląd potwierdził że mam w inwentarzu cały zestaw Miraka, księgę Sny na Jawie A także naumiany w Apokryfie krzyk od Smoczego Aspektu. W dodatku Frea dziekuje mi za zakończenie żywota Miraaka. I pojawią się info o zakonczeniu zadania.
Wracam do Czarnej księgi Sen na Jawie i przenosi mnie do Apokryfu gdzie była bitwa z Miraakiem, smok nie lata A księga działa jak trzeba- przenosi ponownie na wyspę, a mieszać w umiejętnościach można do woli , o ile ma się nakitranych smoczych dusz.
Odpowiedz
Dzięki za tipy wszystko poszło zgodnie z planem
Odpowiedz
Mi po wchłonięciu dwóch dusz mirak znika a mój smok na którym przyleciałem lata w kółko nie mogę skończyć misji
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls V: Skyrim] The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...