szczury_wroclawia_szpital

Plebiscyt Best of 2013 – Start!

Podobnie jak rok temu, tak i dziś Game Exe startuje z plebiscytem Best of 2013 – czyli jak sama nazwa wskazuje, na najlepsze tytuły ubiegłego roku. Serdecznie zapraszam wszystkich do głosowania, a także komentowania. Które gry i filmy najbardziej Was zachwyciły? Kto mile zaskoczył a kto zawiódł oczekiwania? Oczywiście, choć nominowane produkcje należą do fantastyki, liczymy, że podzielicie się swoimi opiniami także na temat tytułów spoza tej tematyki.

best of 2013

Oddać swoje głosy możecie tutaj. Jednocześnie zapowiadam kolejną atrakcję związaną z zakończeniem 2013 roku. Chętni redaktorzy postanowili podzielić się swoimi najlepszymi tytułami. Na razie zbieramy ostatnie wypowiedzi, ale spodziewajcie się, że artykuł o naszych najlepszych grach, filmach i książkach niedługo ujrzy światło dzienne!

Plebiscyt potrwa do 31 stycznia. Parę dni później poinformujemy Was o wynikach, ale będziemy na bieżąco informowali Was o tym, kto prowadzi w najważniejszych kategoriach. Z przyczyn oczywistych zabrakło w plebiscycie książek – jest ich po prostu za dużo i istnieje nawet obawa, że nie mielibyśmy zwycięzcy. W komentarzach możecie jednak podawać swoje najlepsze powieści. Zgaduję, że większość wybierze nowego "Wiedźmina – Sezon burz"?

Komentarze

0
·

Cytat

Zgaduję, że większość wybierze nowego "Wiedźmina - Sezon burz"?

Ale ja nie należę do większości (nawet nie mam prawa- nie czytałem).

Ale tak ogólnie to DLC Do Borderlandsów2 czyli Tiny Tina's Assault on Dragonkeep.
1
·
Mam ten sam problem co w zeszłym roku.
Z każdej kategorii zagrałem jeden, najwyżej dwa tytuły, więc moje głosy byłyby mocno nieobiektywne.
I tak zagłosowałem
0
·
Hmm... martwi mnie tylko to, że nie grałem w żadną z wymienionych gier... Nie wiem, na co głosować
0
·

Cytat

Zgaduję, że większość wybierze nowego "Wiedźmina - Sezon burz"?


Zdecydowanie nie A czemu? A temu: http://gexe.pl/ksiazk...min-sezon-burz

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...