Podsumowanie ankiety

W ostatniej ankiecie zapytaliśmy Was, co sądzicie o naszej nowej stronie wizualnej artykułów. Od jakiegoś czasu, jak pewnie niektórzy z Was zauważyli, zaczęliśmy upiększać recenzje książek, które kiedyś składały się tylko z fragmentów tekstu, teraz zaś są bogate w obrazki. Również dział filmów i gier wygląda o wiele lepiej – chociaż w tym wypadku zmiany zachodziły stopniowo, ale wystarczy tylko porównać recenzje produkcji z 2011 i 2013 roku. A jaka będzie następna ankieta? Batmańska...

batman

Niestety, zmiany w wizualnej stronie artykułów chyba są tak małe, że niewiele osób zwróciło na nie uwagę. Aż ponad połowa głosujących (54,44%) niczego nie zauważyła, ale na drugim miejscu z 30% głosów znalazła się grupa osób, która jest zadowolona ze zmian, co jednak nastraja pozytywnie. Dalej mamy 14,44% użytkowników, uważających, że jest nieźle i tylko jedną osobę (1,11%), która wybrała negatywną odpowiedź, twierdzącą, że przez obrazki trudno się skupić na tekście.

Frekwencja również nie porywa, ale mamy nadzieję, że w nowej ankiecie będzie inaczej. Lubicie Batmana? Jeśli tak, to pewnie z miłą chęcią wybierze najlepszego (lub najgorszego – w zależności od punktu widzenia, w każdym razie Waszego ulubionego) antagonistę, z którym Nietoperz miał nieprzyjemność walczyć. Kto zwycięży? Szalony Joker, kultowa postać uniwersum DC? Ponętna hybryda rośliny i człowieka, czyli Trujący Bluszcz? Człowiek Zagadka, zadający zawsze kreatywne (i trudne) zadania Batmanowi? A może jesteście miłośnikami Pingwina? Wybór nie jest łatwy. Czas start!

batman

Zachęcamy Was także do przeczytania recenzji najnowszej gry o Mrocznym Rycerzu, "Batmana: Arkham Origins"!

Komentarze

0
·
Cytat: "Sekwencja również nie porywa"

Chodzi o frekwencję?
0
·
Odrabianie pracy domowej i jednoczesne pisanie newsa nie było raczej dobrym pomysłem Poprawione, dzięki za czujność
0
·
Dziwne, że mało osób patrzy na zmiany wizualne w artykułach. Proponuję dodawanie do każdego arta wielkiego obrazku z symbolem Lolth.
0
·
Świetny pomysł, tylko jakby Chaos jeszcze był, to doskonale by było.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...