dziki_lad

"Dziedzic wojowników" – konkurs!

1 minuta czytania

Oszaleliśmy przed tym Jubileuszem! Już tak nie możemy się doczekać, żeby obsypać was nagrodami, że co i raz nam coś przecieka. Dzisiaj na pocieszenie, żebyście nie musieli wychodzić z domu na ten okropny mróz i w te śnieżycę, proponujemy konkurs, w których do wygrania aż 7 egzemplarzy "Dziedzica Wojowników" jeszcze cieplutkiej nowości od Galerii Książki!

dziedzic wojowników

Pewnego marcowego dnia Jack Swift, gimnazjalista z niewielkiego miasteczka, zapomina zażyć specyfik, który przyjmuje codziennie od najmłodszych lat. Szereg zdarzeń, który potem następuje, sprowadza na niego śmiertelne niebezpieczeństwo.

Kiedy Jack ujawnia długo skrywaną tajemnicę, zaczynają go poszukiwać bezwzględni czarodzieje z rodów Białej i Czerwonej Róży. Jack jest potomkiem wojowników, jednym z ostatnich przedstawicieli ginącego gatunku. Różowcy chcą go wykorzystać do walki w turniejach rozstrzygających o rozdziale władzy między rodami czarodziejów. Dotąd chłopak nie zdawał sobie sprawy, że zawsze otaczali go przedstawiciele Magicznych Gildii: czarodzieje, zaklinacze, wróżbici i guślarze. Wszyscy oni są zdecydowani chronić go przed Różowcami.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Weź udział w konkursie!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...