dziki_lad

Przygotowania do Halloween

1 minuta czytania

Koniec października już za mniej niż tydzień, a wraz z nim zbliża się... Halloween! Kiedy strachy i demony przechodzą do naszego świata, aby straszyć i psocić. No chyba, że przyznamy świętu PEGI +18, wtedy będą mordować i niszczyć psychikę. My na GameExe postanowiliśmy też dla was przygotować trochę straaasznych obchodów!

Ale najpierw cukierek: recenzja antologii opowiadań "Halloween" wydanej przez Oficynkę.

Antologia poświęcona święcie duchów została wydana w Oficynkowej serii “Ja gorę”, z tej samej serii pochodzi chociażby powieść “Punkt wyjścia” Dawida Kaina, którego opowiadanie notabene znalazło się również w tej książce. Swego pióra użyczył również Łukasz Śmigiel, Izabela Szolc i Łukasz Orbitowski. Ale także pojawili mniej znani polscy pisarze – Krzysztof Maciejewski czy Bartosz Czartoryski. Słowem przekrój stylów i pomysłów ...więcej cukierków!

Tak, mówimy o tym już teraz, aby narobić smaka zachęcić. No i oczywiście, żebyście mogli zarezerwować ten wieczór dla nas! Będzie dużo nowych artykułów i... Halloweenowe rozgrywki w Team Fortress 2! Wiem, wiem, przecież on nie ma wiele wspólnego z naszą tematyką, ale postanowiliśmy postawić na zabawę i klimat Halloween. Ponadto Team Fortress 2 jest darmowy, wystarczy tylko założyć bezpłatne konto na Steamie i ściągnąć grę. Gotowość zgłoście w tym temacie!

A dla tych, którzy nie lubią grać, wolą oglądać zapraszamy do wspólnego oglądania horrorów. Zbierzemy się na naszym forumowym shoutboxie (wymagana rejestracja na forum). W planach dwa seanse: "Mgła" o 19.25 na TVP 1 i "Zombieland" na Polsacie o 21.50. Dla chętnych specjalny challange na miarę GameExe: graj, dyskutuj i oglądaj!

Zapraszamy! Oczywiście jeżeli się nie boicie!

team fortress, halloween

Komentarze

0
·
Shoutbox w charakterze zwykłego czatu, zupełnie legalnie - groza!
0
·
Lękam się co to będzie.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...