GE Wybory 2011 – mamy wyniki!

3 minuty czytania

Użytkownicy GameExe nie gęsi i swoje wybory mają. Jak dobrze pamiętacie, pod koniec grudnia już zeszłego roku ogłosiliśmy głosowanie w ośmiu kategoriach. Pora przyjrzeć się wynikom.

ge wybory

Najfajniejszym użytkownikiem został Wiktul. Prawdopodobnie doszło do przekrętów przy głosowaniu i nasz poczciwy wice admin korzystał z więcej niż jednej ręki ale widać, że jego macki sięgają daleko. Tak czy inaczej, jego przewaga nad grupą pościgową, złożoną z Lionela, Obserwatora i Tokara, wyniosła raptem jeden głos, tak więc można powiedzieć, że wspomnianym zabrakło naprawdę niewiele, aby doprowadzić do drugiej tury.

Dalej mamy dwóch użytkowników z dwoma głosami na koncie. Pierwszy to autor tego newsa, zaś drugi też wam się wyda znajomy – toż to sam król Matthias. Czyżby przymiarki do przewrotu stanu? Siódme miejsce przypadło gromadnie ośmiu osobom, które dosłownie ledwo przekroczyły prób wyborczy z jednym głosem na koncie. Mowa o takich użytkownikach jak Medivh, Holden, Enether, Trzeci Kur, Sosna, Kerganker, Kresselack oraz Dany.

Wśród pań zaobserwować można miażdżące zwycięstwo Eirin. Widać, że na forum mamy całkiem pokaźną grupkę miłośników (miłośniczek?) świnek morskich, bowiem niższy stopień podium przypadł Ati i bosixd. Obie wymienione miały stratę do liderki wynoszącą aż 4 głosy!

ge wybory

Po dwa głosy zdobyły krew_na_ścianie, Lily i Sazanka. Wspomnieć należy także o skromnym jednym głosie, który przypadł kami oraz Evrinie.

Najładniejszy profil, zdaniem użytkowników, posiada Ati. Cztery zdobyte głosy pozwoliły Matthiasowi zdobyć nie mniej prestiżowe drugie miejsce, zaś podium, z jednym głosem mniej, zamyka Trzeci Kur.

Dwa głosy na swoim koncie zanotowały Lily oraz Lionel. Symboliczny głos przypadł w udziale bosixd, Taramelionowi, kami oraz Sazance. Jak widać, dużą liczbę głosów w tej kategorii zdobyły kobiety. W końcu płeć piękna, prawda?

Najlepszy komentator to oczywiście Tokar. Dwanaście głosów to siła, z którą należy się liczyć. Potem długo, długo nic i dwa głosy dla Tarameliona, Sosny i oczywiście mnie. Grupa pościgowa, z jednym głosem na koncie, to aż siedmiu użytkowników: Holden, Trzeci Kur, Bielu95, Matthias Circello, Eimyr, Wiktul oraz Obserwator. Cieszy zwłaszcza obecność nowych osób, co pokazuje, że ich aktywność nie pozostała niezauważona.

Moja ulubiona kategoria, czyli wyborów największego Psychola na forum, zakończyła się zdecydowanym zwycięstwem Enethera. Widać, że działalność na SB przynosi rezultaty, zaś szczegółowe opowieści z dzieciństwa zasłużyły na miano tych "szalonych". Drugie miejsce zajął Lavo, któremu udało się zgromadzić 6 głosów. Potem mała grupka pościgowa złożona z trzech osób, z czego każda zdobyła po dwa głosy. Trzecie miejsce zdobyli zatem ex aeqo Lionel, Trzeci Kur i jakiś Courun Yauntyrr. Jeszcze więcej osób zasłużyło na szóste miejsce, które wymagało przynajmniej jednego głosu. Do grona tego należy zaliczyć Kresselacka, Al-Mahdiego, Holdena, Pandemona oraz Krzyslewego. Co ciekawe, w gronie wyróżnionych jest wielu redaktorów. Przypadek?

Nabijania postów podobno nikt nie lubi, ale jednak stosowna kategoria jest. Chyba zasłużenie zwycięstwo przypadło SirCaptainowi. Jak dobrze wiemy, jego pobyt w Gildii Błaznów zaowocował poprawieniem licznika postów mimo dość krótkiego stażu na forum. Drugie miejsce zajął... Nazin. Nie wiem, czy to też jakaś zmowa, ale nasz Administrator zgromadził cztery głosy. Trzecim miejscem na podium będą się musieli podzielić Matthias oraz Krzyslewy. Symboliczny jeden głos oddano na Sazankę, Lionela, Enethera, Medivha i Amrala. Cieszy mnie brak swojej osoby w tym zestawieniu, bo najwidoczniej wszelkiego rodzaju nawoływania do wychwalania Lolth traktowane są całkiem poważnie.

W razie problemów możecie liczyć na Wiktula, który o głos wygrał z Lionelem. Trzeci stopień podium został rozdzielony pomiędzy Lily, Medivha, Krzyslewgo, Tokara i mnie. Jeden głos oddano na Eirin, Ati, Obserwatora, Nazina, Enethera, Kiyuku oraz Salema.

Kategoria najlepszych pomysłów na forum padła ofiarą Tokara. Niestrudzony Newsman GE zainkasował 8 głosów, czyli aż o 5 więcej niż drugi w stawce Pandemon. Trzecie miejsce zajęli Matthias Circello oraz Wiktul. Ponownie należy odnotować kilka osób z jednym głosem na koncie. W tej kategorii są to: Sosna, Sir Captain, Salem, Holden, Krzyslewy, Amral oraz... ja sam.

Szczegółowe wyniki możecie zobaczyć na forum. A co z nagrodami? Tych wypatrujcie na horyzoncie!

Komentarze

0
·
"to odbyły sie jakieś wybory"?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik bob dnia środa, 4 stycznia 2012, 22:43 napisał

"to odbyły sie jakieś wybory"?

Nie. To pewnie żart primaaprilosowy
0
·
Łał. Ktoś na mnie zagłosował. Wiedziałem, że jeśli napisze kilka postów na forum ogólnym tuż przed wyborami, to zwiększa się moje szanse
Jednak popularność Nazina chyba na zawsze pozostanie dla mnie zagadką
0
·

Cytat

Jednak popularność Nazina chyba na zawsze pozostanie dla mnie zagadką


Czyzby nutka zazdrosci??
0
·
Raczej zwykła ciekawość - swojej jakiejkolwiek obecności na liście zwycięzców nawet nie brałem wcześniej pod uwagę. Ale ciekawi mnie gdzie Nazin się udziela poza redakcyjną częścią forum Sam niewiele przeglądam ogólnego forum, ale jego to tutaj chyba nigdy nie widziałem piszącego
0
·
Bo czasy aktywności Naza to były b. dawno. Z ledwością ja załapałem się na ich zmierzch. Ale niemniej, były to piękne czasy .
0
·
Jaka swiniuchna morsiuchna! *________*
0
·
Jaaaa jestem wspomniany w newsie i to dwa razy! Czyżby zaczątki sławy
0
·
Ja też! Um, zostaje mi podziękować
0
·
Amralu, dziwisz się? Słyszałam, że Twój dział Świat na podforum Faerunu cieszy się niesłabnącą popularnością.
0
·
Jak zwykle dziecinna zazdrość przemawia przez Ciebie ale cóż jako, że Twoja "fajność" mnie poraża to nie skomentuję zbyt wiele z tego co piszesz Jesteś na to za fajna

A działem się nie martw, nie musisz. Przyjdzie czas to się wypełni.
0
·
No tak Amral, to zazdrość. Działu Świat to nawet ja ci zazdroszczę. Jest taki... kompletny

Co do wyników to w sumie tylko jedna kategoria była dla mnie zaskoczeniem. Choć te mam też już obgadane w pewnym gronie. Następnym razem ja chcę liczyć głosy
0
·
Wiem że zazdrościsz ale to nie temat o tym, załóżcie sobie nowy skoro wam się nudzi albo nie, wiem! Załatwimy wam dział: "narzekających nic nie wnoszących" Może nawet zostaniesz tam modem

W sumie dziękuję za te głosy co dostałem:) W ósmych wyborach może zgarnę w jakieś kategorii pierwsze miejsce
0
·
Luz Amral, zawsze do usług - wiedziałem, że moje głosy Cię ucieszą.

A co do głosowania - wynik lub dwa mnie zaskoczyły, faktycznie. Spodziewałem się innego obrotu sprawy, nevertheless jednak, gratuluję wszystkim zwycięzcom!
0
·
Ależ Ty jesteś nieuprzejmy Amralu. My tutaj tak przyjaźnie, a Ty od razu się puszysz! Ale jak do ósmych wyborów ten dział podtrzyma jakość jestem pewna, że pierwsze miejsce gwarantowane!

Jeszcze chciałam pogratulować Tokarowi, który to wszystko ogarnął.
0
·
Jestem niemniej uprzejmy niż Wy

Dziękuję Hassanie
0
·
Hahahahahaha!!!! Słabi, żałośni głupcy!!!.... Ekhmm... co? A, eee... Dziękuję wszystkim za głosy
0
·
O zostałem nawet wspomniany w newsie.Wiedziałem że warto mieć wśród znajomych drowa
Dziękuję za głosy oddane na mnie :*
0
·
Zacny news Burgrabio.

Poza tym to nie były szczegółowe opowieści! Mogę dopiero zacząć być szczegółowy
0
·
Przyznać się, kto był na tyle głupi i oddał na mnie głos? Że ja? Ciekawe posty?! Zabawne

Gratuluję wszystkim zwycięzcom! :*
0
·
Nagrody podobno rozesłano.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...