bitwa_blizniakow

Oko za oko, konkurs za konkurs

1 minuta czytania

Szanowni czytelnicy! Wraz z tą chwilą pragnę uroczyście przedstawić zwycięzców zakończonego wczoraj konkursu, w puli nagród którego znajdowały się aż cztery egzemplarze książki pt. "Łowcy", ufundowane przez wydawnictwo Fabryka Słów.

Zanim przedstawię laureatów, chcę nieco sprostować sprawę tyczącą się czwartego pytania, ponieważ, jak słusznie zauważył jeden z biorących w konkursie udział użytkowników, nie było tam prawidłowej odpowiedzi – sugerowana przez nas to 11 książek, a w rzeczywistości jest ich 12. Jest jednak coś, co nas cieszy – prawie 92% osób biorących udział w konkursie odpowiedziało poprawnie, więc wszystko wskazuje na to, że nasza gafa nie wpłynęła na jego losy, niemniej jednak wychodzę na środek, chylę czoła i szczerze przepraszam.

Wracając do meritum – osobami, na które będą polować "Łowcy", są:

  • Kinga R. z Braniewa
  • Bogdan J. z Kwidzyna
  • Monika G. z Wrocławia
  • Marta W. z Elbląga

Serdecznie gratuluję! To jednak nie wszystko – jako że szanujemy naszych czytelników, pragniemy zamazać ostatnie ślady po tym drobnym incydencie, dlatego też chcę Was wszystkich gorąco zachęcić do wzięcia udziału w... nowym konkursie! Ile nagród pragniecie? Też cztery? W porządku, w puli nagród na największych szczęśliwców czekają cztery egzemplarze książki pt. "Anima Vilis", ufundowane przez wydawnictwo Initium. Powodzenia!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...