wampir_maskarada

Łowcy

Łowcy
Ocena użytkowników
6,5 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Oto historia, jakiej nie wymyślił Herbert George Wells.

Gerlach bolt action .700 nitro – armata zwana myśliwskim sztucerem.

Odrzut nokautuje niczym bokser. Strzał powala szarżującego gigantozaura

Za mało by być gwarancją przeżycia...

Oto wyprawa, o jakiej nie śmiał marzyć Juliusz Verne.

Wyprawa po najwspanialsze trofeum.

Oto koszmar, o jakim nie śnił Stephen King.

W tym świecie człowiek zjawił się jako drapieżnik. Szybko stał się ofiarą...

 

Ludzie już dawno zawładnęli planetą, ale to im nie wystarcza.

Chcą kontrolować wszechświat – i czas. Możliwość spojrzenia w przeszłość jest tak kusząca – zobaczyć świat sprzed setek milionów lat; świat formujących się kontynentów, świat, którym władają najwięksi drapieżcy, jacy kiedykolwiek stąpali po powierzchni Ziemi.

Uczestnicy ekspedycji nie mają jednak pojęcia, że wybierają się gdzieś, gdzie nie przynależą. Do miejsca i czasu, w których spotkają się z czymś, z czym nie będą sobie w stanie poradzić nawet przy pomocy najlepszej broni palnej. Tam, gdzie znajduje się coś, co może nas wszystkich zabić.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Miroslav Žamboch to czeski pisarz, który na scenie polskiej literatury fantasy pojawił się w 2005 roku, gdy Fabryka Słów wydała jego powieść pt. „Sierżant”. Pod sztandarem FS łącznie pojawiło się 11 tytułów owego autora. Moją przygodę z książkami naszego południowego sąsiada rozpoczęłam od wypożyczonego egzemplarza „Bez litości”. Przyznam, że brutalny i pozbawiony złudzeń świat wykreowany w wymienionym tytule, o dziwo, przypadł mi do gustu. Niestety, w tamtym okresie nie miałam ani czasu ani... czytaj dalej...

Wczytywanie...