Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

cyberpunk 2077

Nie da się w ostatnim czasie uniknąć tematu najnowszej gry od CD Projekt RED. Twórcy nowych przygód Geralta postanowili opuścić Królestwa Północy i udać się spory kawał czasu do przodu, jednocześnie otwierając nowe szlaki i zamykając te wcześniej przetarte. Dziś, prawie trzy miesiące po premierze, wreszcie można jednoznacznie odnieść się do oczekiwań względem losów wykreowanego przez nas V w "Cyberpunk 2077". Właśnie o te oczekiwania pytaliśmy w naszej ostatniej ankiecie. Dziś pora przyjrzeć się wynikom.

Naszą opinię poznaliście pod koniec stycznia, bowiem to właśnie wtedy Strażnik zakończył swoją wycieczkę po Night City w wersji na PC. W ramach ankiety daliśmy wam aż pięć opcji do wyboru, zaś niemal wyrównany bój dwóch z nich jasno pokazuje, że nasi czytelnicy nie mieli łatwego zadania.

Ostatecznie, minimalne zwycięstwo może odtrąbić frakcja entuzjastów, którzy mieli nadzieję na dobry tytuł. Po piętach deptali im sceptycy, wietrzący marketingową maszynę tuszującą niedoskonałości, zaś podium zamyka grupa osób, która o "Cyberpunku 2077" nie słyszała wcale. Poniżej prezentujemy pełne zestawienie wyników.

ankieta

Jeśli nie zdążyliście oddać swojego głosu, to nic straconego, bowiem przygotowaliśmy kolejną ankietę. Dajemy odpocząć fanatykom wszczepów, skupiając się na bardziej konwencjonalnym prowadzeniu wojaczki. Wróćmy do korzeni, czyli zejścia do lochów. Skoro już trzeba, to w jakiej roli widzicie swojego bohatera lub bohaterkę?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...