Witamy na nowym Game Exe!

1 minuta czytania

Gruntowny remont za nami, w planach jeszcze parę robót wykończeniowych i kilka delikatnych uderzeń młotkiem, lecz nowa wersja naszego serwisu ma swoją oficjalną premierę właśnie dziś.

nowe szaty ge

To, co najmocniej rzuca się w oczy, to odświeżona szata strony, która zapewni Wam jeszcze lepszy dostęp do najciekawszych i najistotniejszych treści, jak również znacząco ułatwi wgląd w segmenty portalu zgodne z indywidualnym preferencjami każdego czytelnika przekraczającego nasze fantastyczne progi. Mamy również nadzieję, że docenicie dużo bardziej funkcjonalną wyszukiwarkę, kompleksowy system powiadomień oraz zdecydowanie większą możliwość prezencji, w tym okazję do stworzenia autorskiej biblioteki gier, filmów czy książek.

Oczywiście, to nie wszystkie niespodzianki oraz usprawnienia, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was. Liczymy jednak, że odkryjecie je sami i podzielicie się z nami swoimi ciekawymi przemyśleniami.

PS. Jeżeli napotkacie na jakiś błąd lub Wasze czujne oko wyłapie pewne niedoskonałości, to zgłaszajcie je w tym temacie. Nasi fachowcy postarają się załatwić każdy problem od ręki.

Komentarze

0
·
Nowa odsłona wygląda - nomen omen - fantastycznie
0
·
Dzięki Marcin, oby takich opinii było jak najwięcej.
0
·
Super, czuć powiew świeżości, wiatr pozytywnych zmian.
0
·
A strona mobilna też będzie?
0
·
Rewelacja, świetnie wygląda!
3
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arcodes dnia środa, 23 listopada 2016, 11:31 napisał

A strona mobilna też będzie?


Taki jest plan, najpewniej coś prostego najpierw - a potem wersja w pełni responsywna.
0
·
WOW! Naprawdę świetnie to wszystko wygląda
0
·
Hm... Jest... inaczej. Pierwsze wrażenie dość kontrowersyjne i pstrokate, ale przyzwyczaję się

XD Czeka was jeszcze sporo pracy nad czcionkami i kolorystyką, zanim moje oczy będą w pełni zadowolone...

Np. pasek który w tym momencie wyświetla mi się w tej chwili po prawej stronie - ten z listą artykułów posegregowanych alfabetycznie bardzo mi się nie podoba


EDIT: Drażni też brak obramowań wokół obrazków. Przejście z obrazka na białe tło niespecjalnie mi się podoba Jakaś minimalna (dosłownie na jeden piksel szerokości) ramka by się przydała.

PS: Apropos usprawnień. Czy planujecie wstawienie opcji edycji komentarzy bez konieczności wchodzenia na forum?
0
·
No, no ,no jaka rewelacyjna zmiana Bardzo się cieszę, że GE jeszcze istnieje i nie daje o sobie zapomnieć, a odświeżenie wyglądu strony i tym samym forum to zmiana zdecydowanie na plus
Dobra robota
0
·
@Nazin

Dobrze to słyszeć Podpisuje się te pod pytaniem Maxosha o edycję komentarzy jak i cytowanie z poziomu newsa.
0
·
@Arcodes: Też dorobię
0
·
Ej ta nagła poprawa grafiki, sprawia, że mój stary telefon się zacina na stronie... Duże brawa za ogrom pracy jaki to kosztowało.
0
·
Dobra robota, a pamiętam czasy jak trwały prace nad poprzednim layoutem, który bądź co bądź też był bardzo dobry i przez wiele lat dobrze służył. Ale fakt, pewne zmiany od czasu do czasu są potrzebne

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...