Witamy na nowym Game Exe!


Gruntowny remont za nami, w planach jeszcze parę robót wykończeniowych i kilka delikatnych uderzeń młotkiem, lecz nowa wersja naszego serwisu ma swoją oficjalną premierę właśnie dziś.

nowe szaty ge class="lbox">nowe szaty ge

To, co najmocniej rzuca się w oczy, to odświeżona szata strony, która zapewni Wam jeszcze lepszy dostęp do najciekawszych i najistotniejszych treści, jak również znacząco ułatwi wgląd w segmenty portalu zgodne z indywidualnym preferencjami każdego czytelnika przekraczającego nasze fantastyczne progi. Mamy również nadzieję, że docenicie dużo bardziej funkcjonalną wyszukiwarkę, kompleksowy system powiadomień oraz zdecydowanie większą możliwość prezencji, w tym okazję do stworzenia autorskiej biblioteki gier, filmów czy książek.

Oczywiście, to nie wszystkie niespodzianki oraz usprawnienia, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was. Liczymy jednak, że odkryjecie je sami i podzielicie się z nami swoimi ciekawymi przemyśleniami.

PS. Jeżeli napotkacie na jakiś błąd lub Wasze czujne oko wyłapie pewne niedoskonałości, to zgłaszajcie je w tym temacie. Nasi fachowcy postarają się załatwić każdy problem od ręki.

Odpowiedz
Nowa odsłona wygląda - nomen omen - fantastycznie
Odpowiedz
Dzięki Marcin, oby takich opinii było jak najwięcej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Super, czuć powiew świeżości, wiatr pozytywnych zmian.
Odpowiedz
A strona mobilna też będzie?
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Rewelacja, świetnie wygląda!
Odpowiedz
WOW! Naprawdę świetnie to wszystko wygląda
Odpowiedz
Hm... Jest... inaczej. Pierwsze wrażenie dość kontrowersyjne i pstrokate, ale przyzwyczaję się

XD Czeka was jeszcze sporo pracy nad czcionkami i kolorystyką, zanim moje oczy będą w pełni zadowolone...

Np. pasek który w tym momencie wyświetla mi się w tej chwili po prawej stronie - ten z listą artykułów posegregowanych alfabetycznie bardzo mi się nie podoba


EDIT: Drażni też brak obramowań wokół obrazków. Przejście z obrazka na białe tło niespecjalnie mi się podoba Jakaś minimalna (dosłownie na jeden piksel szerokości) ramka by się przydała.

PS: Apropos usprawnień. Czy planujecie wstawienie opcji edycji komentarzy bez konieczności wchodzenia na forum?
Odpowiedz
No, no ,no jaka rewelacyjna zmiana Bardzo się cieszę, że GE jeszcze istnieje i nie daje o sobie zapomnieć, a odświeżenie wyglądu strony i tym samym forum to zmiana zdecydowanie na plus
Dobra robota

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
@Nazin

Dobrze to słyszeć Podpisuje się te pod pytaniem Maxosha o edycję komentarzy jak i cytowanie z poziomu newsa.
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Ej ta nagła poprawa grafiki, sprawia, że mój stary telefon się zacina na stronie... Duże brawa za ogrom pracy jaki to kosztowało.
Odpowiedz
Dobra robota, a pamiętam czasy jak trwały prace nad poprzednim layoutem, który bądź co bądź też był bardzo dobry i przez wiele lat dobrze służył. Ale fakt, pewne zmiany od czasu do czasu są potrzebne

Odpowiedz
← Nowości

Witamy na nowym Game Exe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...