Rozkręcamy dział Fan Works!

fan works, opowiadania, grafiki, kamilos, wirus, sazanka, khaleesi

Twórczość użytkowników jest niczym sól ziemi, z której wyrastają plony intelektualnego spełnienia... Eee? Trochę zbyt patetycznie – twórczość użytkowników to wzburzone morze kreatywności, rwące brzegi monotonni... Argh! Kompletnie bez sensu, jak widać, moje dzisiejsze wysiłki intelektualne są z góry skazane na kompromitującą porażkę. W takim kryzysie twórczym jak mój, nie były zapewne osoby, które są bohaterami dzisiejszej aktualizacji działu Fan Works!

Pierwszą z nich jest Kamilos, który podzielił się z nami swoim opowiadaniem pt. Wirus. Jest to idealna pozycja dla tych, którzy nie mogą się doczekać 21 grudnia (oficjalna data końca świata) i już teraz mają ochotę na apokaliptyczne klimaty.

Drugą osobą jest Sazanka, której trzy prace graficzne otwierają galerię użytkowników. W szczególności polecam zobaczenie świetnie namalowanej Khaleesi – inspirujące połączenie piękna i grozy w jednej grafice.

Nim jednak zajmiecie się czytaniem i oglądaniem, mamy dla Was trzy małe ogłoszenia. Po pierwsze, dział Fan Works znajdujący się na naszym forum, będzie miał swój własny cykl aktualizacji, w których będziemy informować o waszych materiałach publikowanych na stronie – ta jest pierwsza. Ich częstotliwość zależy wyłącznie od tego, co zamieścicie na forumowej tablicy fanowskich prac. Po drugie, stworzyliśmy galerię użytkowników, która czeka na wasze grafiki, rysunki, zdjęcia – cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. Po trzecie, powstało małe FAQ z podstawowymi informacjami na temat procesu publikacji swojej twórczości na łamach Game Exe. Macie więc pełne możliwości, by nas zadziwić swoją kreatywnością albo doprowadzić do szaleństwa – cokolwiek to będzie, czekamy z niecierpliwością!

Komentarze

0
·
Dobry pomysł z tym. Przynajmniej prace użytkowników zostaną odrobinę zareklamowane i trafią do szerszego grona odbiorców

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...