Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Najwyższa pora skończyć ze strachem. Święta za pasem, zaś urodzinowy nastrój skłania do pozytywnego spojrzenia w przyszłość. Nie zmienia to jednak faktu, że najwyższa pora podsumować naszą ankietę.

ankieta, podsumowanie ankiety

Podobno strach ma wielkie oczy. Pora przyjrzeć się im bliżej i sprawdzić, jak też odpowiadaliście w naszej ankiecie. Pytaliśmy w niej o to, czym straszno was w młodości? Pająki? Krwiożercze potwory? A może kolega wypadający na nas z krzykiem zza rogu?

Wszystkie te opcje wydają się być prawdopodobne. Ponoć nic tak nie jednoczy ludzi jak strach, dlatego już bez zbędnej obawy spójrzmy, jak też nasi dzielni czytelnicy głosowali.

ankieta

Wygląda na to, że największą trwogę potrafiła wywołać wizja bycia zabranym przez tajemniczego mężczyznę. Sam ostatnio byłem świadkiem tego typu groźby i o dziwo młody człowiek niemal z miejsca uspokoił się i wrócił na ławkę do matki. Drugie miejsce nieoczekiwanie przypadło naczelnemu. Nie mówię tutaj o jakimś konkretnym przełożonym, jednak dziwne, że już od najmłodszych lat szef potrafił wzbudzać taką grozę. Na pocieszenie pozostaje fakt, że pewnie jesteście wymarzonymi kandydatami – poniżej 25 lat i do tego 10 lat doświadczenia. Swoją drogą, ja się swojego Naczelnego nie boję. Podium zamyka Buka. Tutaj chyba nie muszę zbyt wiele tłumaczyć.

Jeśli się nie boicie, to zapraszam do udziału w naszej kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o życzenia z racji 11 urodzin naszego portalu. Tylko szczerze, bo inaczej ten drow was zabierze!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...