Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

felietony, filozofia dnia siódmego

Nie ma potrzeby dłuższego filozofowania nad oczywistym faktem, że czas najwyższy podsumować dotychczasową ankietę i zaproponować udział w następnej. W dotychczasowej pytaliśmy o stosunek do naszego cyklu felietonów i przemyśleń wszelakich.

Cykl o jakże weekendowym wydźwięku, czyli Filozofia Dnia Siódmego, to okazja do tego, by w dzień powszechnie uznany za żelazną ostoję odpoczynku skłaniał także do wszelakich refleksji. Pomagamy wam w tym dość usilnie za pomocą felietonów, które często ukazują fantastykę w nieco szerszej perspektywie. Każdy autor pisze jednak przede wszystkim dla kogoś, stąd postanowiliśmy, że w formie ankiety zapytamy o wasz stosunek do naszego nieregularnego cyklu. Rozszerzenie newsa nie pozostawi wątpliwości co do rozkładu oddanych głosów. Zapewniamy także, że w dalszej części nie ma ani jednego spotu wyborczego.

Wiktul na Prezydenta!

Chociaż ogólny wynik jest na swój sposób pozytywny, to jednak wciąż rzuca się w oczy fakt, iż większość biorących udział nie ma pojęcia o cyklu, którego owa ankieta dotyczyła. Smutna to wiadomość dla naszych nadwornych filozofów, którzy mogą się przecież obrazić i stwierdzić, że nie jesteśmy godni ich przemyśleń. Cieszy jednak fakt, iż raptem dwie osoby uznały, że nie było warto kliknąć w stosowny link i poświęcić chwilę na lekturę, więc jeśli już ktoś trafił do odpowiedniego działu, to nie wyszedł z niego z niczym. Pełny rozkład głosów możecie obejrzeć poniżej.

ankieta

Dzisiaj mamy to święto związane z cukierkami i psikusami, więc proponujemy udział w stosownej ankiecie. Wpierw należy się wystraszyć, zaś potem zaznaczyć odpowiednią opcję – inaczej będzie psikus!

Komentarze

0
·
"... ogólny wynik jest na swój sposób pozytywny... " Mistrzowski eufemizm.

Reszta jest milczeniem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...