Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Targi E3 już dawno za nami, stąd najwyższa pora zająć się podsumowaniem naszej ankiety. Czy biust Merigold przekonał wszystkich? Czy też czarodziejka nie spodziewała się inkwizycji i musiała uznać wyższość konkurencji?

ankieta, podsumowanie ankiety

Konkurencja była dość zażarta pomiędzy dwoma materiałami, które pokazano podczas tegorocznych targów E3. Który z nich spodobał się biorącym udział w ankiecie najbardziej? Po odpowiedź zapraszam do rozszerzenia newsa.

Ponad 260 osób biorącym udział w ankiecie to nie byle co, jednak tylko dwie z opcji liczyło się w wyścigu po pierwsze miejsce. Trzeba przy tym dodać, iż każdy z pretendentów zdobył ponad 100 głosów, zaś pozostałe cztery materiały łącznie ledwo przekroczyły połowę tego wyniku. Spójrzmy na ostateczne rezultaty.

ankieta

Coś mi się wydaje, że sporo z was będzie musiało wyglądać nocą wiedźmińskiego ostrza, bowiem zwycięzcą okazał się materiał z gry Dragon Age: Inkwizycja. Zwycięstwo to dość symboliczne, bowiem najnowsza gra EA zdobyła raptem pięć głosów więcej. Przypomnijmy sobie ten materiał raz jeszcze.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w naszej ankiecie i zapraszamy do głosowania w następnej. Tym razem pytamy o sprawdzoną metodę ucieczki przed wszędobylskim słońcem. A do tego czasu powracam do pokrytego kamiennym niebem Podmroku...

Komentarze

0
·
Cóż za dramatyczna przegrana! Tylko pięcioma głosami! I nie wiem, co ludzie widzą w "Dragon Age'u: Inkwizycji". Zapowiada się faktycznie dobrze - ale twórcy obiecują niesamowicie dużo plus kompletnie nie podoba mi się zmiana silnika, a biorąc pod uwagę "dwójkę" i te na siłę odcinanie się od poprzednich części - jestem nastawiony trochę pesymistycznie Do RED-ów mam większe zaufanie, więc na Triss poszedł mój głos.

A w nowej ankiecie wybrałem podróż na planetę Hoth
0
·
Brak opcji z Podmrokiem mam uznać za przeoczenie czy też obawę przed moją mocno nieprzychylną dla podróżników ojczyzną?
0
·
Szczerze mówiąc, to pierwszy raz na oczy widzę ten trailer xD. Musiałem przespać tegoroczne E3. Nie były tak interesujące, jak te rok temu.
0
·
Krzysiu, Krzysiu...Ty mały fanboy'u Wieśka

Kurde, czas zająć się małym upgradem kompa....FarCry4, DA3......dobrze, że dzięki Origin Sims2 za darmo to bawię się w małego sadystę

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...