przebudzenie_cienie

Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Najwyższy czas podsumować naszą dotychczasową ankietę i zaprosić was do udziału w kolejnej. Kogo najchętniej zobaczylibyście na tronie Westeros? Patrząc na ilość głosów i wyniki można powiedzieć, że w tej materii walka była dość zażarta, zaś do zwycięstwa pretendowało kilku kandydatów.

game of thrones, gra o tron, ankieta

W naszej ankiecie pytaliśmy o najlepszego pretendenta do władania Siedmioma Królestwami. Bez oglądania się na Martina postanowiliśmy oddać w wasze ręce prawo przekazania korony swojemu ulubieńcowi z kart sagi. W szranki stanęło aż dziesięć osób, jednak zwycięzca może być tylko jeden.

Kandydaci różnili się od siebie często dość diametralnie, chociaż zdecydowaną większość stanowiła płeć określana mianem "brzydkiej". Kto zwyciężył w waszym głosowaniu?

ankieta

Westeros możemy pogratulować nowego króla, którym został... Hodor. Trzeba przyznać, że dzięki tej kandydaturze będzie można zaoszczędzić masę czasu (darujemy sobie wszelkie przemowy) oraz prób przekupstwa (Hodor na "tak" czy Hodor na "nie"?). Blisko korony był Tyrion Lannister, jednak ostatecznie większość naszych czytelników i czytelniczek postawiło na nieco skromniejszą inteligencję. W końcu dobry król to taki, którym można sterować, prawda?

Zapraszamy do udziału w nowej ankiecie, gdzie będziecie mogli zagłosować na najciekawszy materiał pokazywany podczas tegorocznych targów E3.

Wizja żelaznego tronu pochodzi z prac autorstwa Marca Simonettiego.

Komentarze

0
·
Hodor!
0
·
Hodor to nie głupie rozwiązanie. W końcu byłby ktoś z poza głównych rodów
1
·
Byłby niczym Korwin na eurowyborach I podobna reakcja "mediów" byłaby ;D

Dodaj komentarz

Wczytywanie...