Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Zdecydowanie czas najwyższy podsumować naszą dotychczasową ankietę, w której pytaliśmy o najlepszego z przeciwników Batmana. Mamy zdecydowanego zwycięzcę, który chyba i tak swojego wyniku nie potraktuje zbyt poważnie...

joker, batman, ankieta, ankieta wyniki, game exe

Myślę, że wyniki naszej ankiety nie będą jakimś wielkim zaskoczeniem, bowiem choć Batman nie ma lekko i poluje na niego całkiem pokaźny wianuszek przeciwników, to właściwie od zawsze głównie liczył się tylko jeden i to właśnie od niego zawsze zaczynało się wyliczankę najgroźniejszych przestępców w Gotham. Czy muszę mówić coś więcej?

Jedynie redaktorski obowiązek nakazuje, by nazwać rzeczy po imieniu. Otóż zagłosowaliście, iż najlepszym przeciwnikiem dla Batmana jest Joker. Zielone włosy, skłonność do nadużywania przemocy oraz nieco teatralny wygląd znane są od lat i trudno szukać drugiej tak charakterystycznej persony. Kto zajął pozostałe miejsca na podium?

ankieta

Gdyby przyznawać medale, to ten srebrny trafiłby w potężne łapska Bane'a. Naszprycowany dawny król więzienia wciąż może pochwalić się tytułem kogoś, kto złamał Nietoperza, jednak to nie wystarczyło, by zdetronizować Jokera. Najniższy stopień podium okupują wspólnie Strach na wróble oraz Harley Quinn. Widać, że psychologia i psychiatria lubią się trzymać blisko siebie.

Przygotowaliśmy dla Was nową ankietę, w której możecie ocenić przebieg niedawnego Jubileuszu GE. Zapraszamy do udziału.

Komentarze

0
·
Dość przewidywalny wynik chociaż w komiksach Bane był o wiele fajniejszy niż w filmie. Spłycili jego postać do tego nie pokazali ich pierwszego spotkania na wyspie.
0
·
Jakby ktoś chciał porządne wyniki, to trzeba by było usunąć Jokera (wyniki pokazują).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...